Weekend z sokołami i robotami w Deli Parku

Deli Park mapa

sobota 30.07.2016 do niedziela 31.07.2016

Deli Park

DELI Park w Rosnówku pod Poznaniem to miejsce pełne zabawy i nauki. Tutaj ciekawie spędza się czas bez względu na wiek.

Każdego dnia odwiedzający mogą bawić się na placach zabaw z 8 ogromnymi dmuchańcami, zamkami i wieżami, chodzić 5 metrów nad ziemią pomiędzy drzewami Wielkopolskiego Parku Narodowego po jedynej w Polsce Eko-Wiosce, w ciągu kilkudziesięciu minut zwiedzą świat i zobaczą jego najciekawsze budowle. Tych atrakcji jest wiele więcej i co tydzień w weekendy  dla dzieci przygotowywane są kolejne niespodzianki.

Tym razem w sobotę będą mogły dzięki wizycie Ptasiora i opiekunów ptaków poznać sokoły. To ogromnych rozmiarów, nadal nie do końca poznane ptaki, które będzie można pogłaskać, a nawet wziąć na ręce, ale przede wszystkim zobaczyć jak szybują nad DELI Parkiem. To niesamowite wrażenia. Sokoły i ich opiekunów będzie można spotkać w godz. od 12 do 16.

Natomiast w niedzielę spotkanie z… przyszłością czyli GO4Robot. Roboty zbudowane z LEGO® pokażą nam świat nowych technologii i pomogą zrozumieć mechanizmy natury. Będą zwierzęta i maszyny, a na warsztatach uczestnicy budować będą Wojownika walczącego na arenie. Z robotami spotkać się będzie można od godz. 12 do 18.

W ten weekend po prostu trzeba być w DELI Parku. Spotkania z sokołami i robotami są bezpłatne. Wystarczy kupić bilet do DELI Parku.

DELI Park w Rosnówku położony jest zaledwie kilkanaście kilometrów od Centrum Poznania. Na 6 hektarach dzieci mogą bawić się na ogromnych rozmiarów placu zabaw, albo sprawdzać się w grach edukacyjnych w multimedialnym budynku. Zwiedzając park można zobaczyć najciekawsze budynki świata w miniaturze i przyjrzeć się gigantycznym owadom, poznać prehistorycznego mamuta, ale też żywe zwierzęta w mini zoo. Na terenie parku znajduje się także jedyna w Polsce, Podniebna Eko-Wioska. Przechadzając się 5 metrów nad ziemią między drzewami Wielkopolskiego Parku Narodowego uczestnicy wycieczki poznają zwierzęta i ptaki, które zamieszkują ten teren.

Ceny biletów: 24 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 18 zł grupowy. Bilety rodzinne kosztują: 2+1 – 60 zł, 2+2 – 79 zł , 2+3 – 98 zł, kolejne dziecko 15 zł. Bilety rodzinne z kartami – Karta stałego klienta, Karta rodziny 5+, Funpass Parkmania lub inne karty rabatowe: 2+1 – 54 zł, 2+2 – 70 zł, 2+3 – 88 zł, a kolejne dziecko 15 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą gratis. Emeryci i renciści – 14 zł


Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

Trzebaw
ul. Poznańska 1
62-060 Stęszew


Kontakt:

61 8 195 262
info@delipark.pl
http://www.delipark.pl

ZOBACZ TAKŻE:ptakirobotyweekend