Międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci z babciami i dziadkami.

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego, Gdynia, mapa

czwartek 11.08.2016

MMG_pokaz_sie_seniorze_plakat_net

Międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci z babciami i dziadkami. Podczas zajęć zaprezentujemy oryginalne gdyńskie pamiętniki ze zbiorów Muzeum. Przypomnimy bardzo popularny zwyczaj wpisywania wierszyków i tworzenia ozdobnych ilustracji. Zapraszamy babcie i dziadków wraz z wnukami i wnuczkami, by się podzielili swoimi wspomnieniami i wspólnie stworzyli pamiętniki.

 

czwartek, 11 sierpnia 2016 , godz: 11:00 – 13:00

Pokaż się Seniorze! Najwyższy czas przełamać stereotypowe myślenie o najstarszych mieszkańcach Gdyni i pokazać, że aktywnym można być w każdym wieku. Pretekstem do wspólnych spotkań będą: wykłady, warsztaty, spacery po Gdyni, pokazy filmowe, rejs po porcie i dyskusje. Zagłębimy się w świat architektury, designu oraz historii Gdyni by zdobyć nowe umiejętności, rozwinąć swoje pasje i zainteresowania. 

Spotkajmy się w Muzeum Miasta Gdyni!

21.07 godzina: 11:00 / Warsztaty: Ku Pamięci/ prowadzenie: Martyna Groth

Międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci z dziadkami i babciami. Podczas zajęć zaprezentujemy oryginalne gdyńskie pamiętniki ze zbiorów Muzeum. Przypomnimy bardzo popularny zwyczaj wpisywania wierszyków i tworzenia ozdobnych ilustracji. Zapraszamy babcie i dziadków wraz z wnukami, aby podzielili się swoimi wspomnieniami i wspólnie stworzyli pamiętniczki.

Wstęp wolny. W związku z ograniczoną ilością miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy w muzealnym Ośrodek Edukacji (ul, Zawiszy Czarnego 1, Gdynia), mailowo: edukacja@muzeumgdynia.pl, lub telefonicznie: 58 662 09 35 / 36 / 37

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci z babciami i dziadkami.

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Więcej

Adres:

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1
81 - 374 Gdynia


Kontakt:

58 / 66 20 910; 58 / 71 11 245
sekretariat@muzeumgdynia.pl
http://www.muzeumgdynia.pl
facebook

Międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci z babciami i dziadkami.