Weekend w Wesołej

piątek 10.06.2016 do sobota 11.06.2016

bezpłatne

koncert dla dzieci w OK Wesołą

Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza serdecznie na koncerty: W Krainie Małego Księcia” oraz „Ta Dorotka, ta malutka”. W niedzielne popołudnie spotkanie dla miłośników gier planszowych.

W dniu 10 czerwca o godz. 11:50 odbędzie się koncert Filharmonii Narodowej pt. ”W krainie Małego Księcia”. Tym razem wprowadzimy małych słuchaczy w świat francuskiej kultury poprzez bajki, baśnie, popularne historie i intrygujące opowieści. Ten sam koncert odbędzie się godzinę wcześniej w filii „Pogodna”.

Kolejnym ciekawym punktem programu będzie koncert pt. „Ta Dorotka, ta malutka”, który odbędzie się 11 czerwca o godz.17.00. Piosenki retro dla dzieci wykona Chór Seniora MALWY, działający w Ośrodku Kultury pod kierunkiem Joanny Kiełbiewskiej. Posłuchamy utworów, które ciągle są śpiewane przez następne pokolenia. Usłyszymy między innymi: Krakowiaczek, Jedzie pociąg z daleka, Krasnoludki czy popularne kołysanki. W czasie koncertu będą mogły zaprezentować się również dzieci, które będą obecne na sali. Wszystkich prosimy o włączenie się do wspólnego śpiewania.

Nie zapominamy o miłośnikach gier planszowych. Agricola, Kolejka, Dobble, Koncept, Mól Szachrajek to tylko niektóre z tytułów gier, w które można zagrać. Na popołudnie z planszówkami zapraszamy w sobotę 11 czerwca w godz. 12.00 – 15.00. Spotkanie prowadzi Dominik Pietrzak.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
wesol dk wesoła logo warszawa1

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy to samorządowa instytucja kultury, która powstała w 1984r. z inicjatywy mieszkańców, a nawet została wybudowana  ich własnymi rękami. Oferta programowa Ośrodka przygotowana jest z myślą o wszystkich grupach …

Więcej

Adres:

ul. Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa

Kontakt:

(0-22) 773 61 88, 773 55 99
wesolakultura@domkulturywesola.net
http://www.domkulturywesola.net

ZOBACZ TAKŻE:na dworzena powietrzu

Zobacz także