Dzień Dziecka w Ogrodzie Powszechnym

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

Dzień DZiecka w Teatrze Powszechnym

Już w najbliższy weekend zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Ogrodu Powszechnego przed Teatrem Powszechnym im. Zygmunta Hübnera na warsztaty majsterkowania, warsztaty muzyczne i koncert grupy Laura Palmer Cover Story z okazji Dnia Dziecka!

W sobotę 4 czerwca o godz. 11 podczas warsztatów majsterkowania z doktorem Mariuszem przygotujemy tablicę ogłoszeń, która stanie w Ogrodzie Powszechnym. O 11.30 zachęcamy najmłodszych do wspólnego muzykowania z Piotrem Dąbrowskim podczas zajeć muzycznych „Drżenie powietrza”.
W niedzielę 5 czerwca o godzinie 14.00 odbędzie się zespołu Laura Palmer Cover Story, który po raz pierwszy w swojej historii postanowił zająć się niepełnoletnim repertuarem i napisać od nowa wszystkie piosenki dla dzieci. Witajcie w naszej bajce, gdzie słoń gra na fujarce, dzik jest dziki, dzik jest zły, a kaczka dziwaczka ma kły.

 

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY


Organizatorzy: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Fundacja Strefa WolnoSłowa


Ogród Powszechny jest finansowany ze środków Biura Kultury M.ST, Warszawy oraz przez Goethe-Institut

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.
Ogród Powszechny to projekt  w ramach polsko-niemieckiego roku jubileuszowego 2016 ŚWIĘTUJEMY! zorganizowanego przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25-lecia traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr powszechny logo

Teatr Powszechny

Scena przy ulicy Legionów (niegdyś 11 Listopada) zaczęła działać pod szyldem Teatr Powszechny w maju 1945 roku. Swoją działalność zainaugurowała premierą sztuki Wsiewołoda Iwanowa Partyzant. Od lipca 1945 roku scena zmieniła nazwę na Teatr Powszechny …

Więcej

Adres:

ul. Legionów 21,
91-069 Łódź


Kontakt:

42 633 25 39; 42 633 50 36
teatr@powszechny.pl
http://www.powszechny.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także