100 pierwszych słówek: Pojazdy, Zwierzęta, W domu i w ogrodzie
UD

100 pierwszych słówek: Pojazdy, Zwierzęta, W domu i w ogrodzie

📅 środa 14.03.2018 do środa 28.03.2018
100 pierwszych słówek: Pojazdy
100 pierwszych słówek
POJAZDY
Pięknie ilustrowany słowniczek i pierwszy album z pojazdami
Czy dwupłatowiec ma śmigła? Co to jest bobslej? Gdzie w łodzi podwodnej znajduje się peryskop?
100 pierwszych słówek to wyjątkowe kompendium wiedzy każdego malucha! Książeczki uczą nazywania pojazdów i wspomagają rozwój mowy, a także ćwiczą umiejętność budowania pierwszych zdań. Piękne ilustracje zainteresują dziecko fascynującym światem pojazdów i ułatwią zapamiętywanie słówek. Przyjazny format umożliwia powtarzanie nazw pojazdów także podczas spacerów.
Kolorowe rozkładówki prezentują słownictwo uporządkowane według kategorii tematycznych, takich jak np. miasto, teren budowy czy kosmos. 
 
100 pierwszych słówek: w domu i w ogrodzie100 pierwszych słówek
W DOMU I OGRODZIE
Pięknie ilustrowany słowniczek i pierwszy przewodnik po domu i ogrodzie dla każdego dziecka
Gdzie jest huba? Ile klocków jest w pokoju? Gdzie schowała się pluszowa panda? Jakie narzędzia znajdziemy w szopie? Co kryje się w w szafie? 100 pierwszych słówek to wyjątkowe kompendium wiedzy każdego malucha! Książeczki uczą nazywania elementów znajdujących się w domu i ogrodzie i wspomagają rozwój mowy. Piękne ilustracje otaczającego świata zainteresują dziecko wyposażeniem domu i ułatwią zapamiętywanie słówek. Znajdź z dzieckiem elementy z książki w Waszym otoczeniu! Oryginalne, klimatyczne ilustracje prezentują słownictwo uporządkowane według kategorii tematycznych, takich jak np. kuchnia, zawartość szafy czy mieszkańcy drzewa. 
100 pierwszych słówek: zwierzęta
 
100 pierwszych słówek
ZWIERZĘTA
Pięknie ilustrowany słowniczek i pierwszy przewodnik po świecie zwierząt
Jakie zwierzęta żyją na Antarktydzie, a jakie na Arktyce? Gdzie mieszka żbik, a gdzie ośmiornica? Gdzie rybitwa spotka renifera?
100 pierwszych słówek to wyjątkowe kompendium wiedzy każdego malucha! Książeczki uczą nazywania zwierząt i wspomagają rozwój mowy. Piękne ilustracje zainteresują dziecko fascynującym światem zwierząt, a także ułatwią zapamiętywanie słów.
Nazywajcie zwierzęta będąc na wycieczce, wakacjach lub na wsi! Wracajcie do książeczki, żeby wspominać wycieczki z dzieckiem i powtarzać nazwy zwierząt. Kolorowe rozkładówki prezentują różnorodne środowiska życia, od sawanny po Antarktydę. Podział na kategorie tematyczne porządkuje wiedzę i pomaga w zapamiętywaniu. 
 
Książeczki z serii 100 pierwszych słówek będą świetnym pretekstem do ćwiczenia koncentracji, spostrzegawczości oraz do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem i budowania z nim więzi. Poręczny przyjazny format pasuje nawet do małej rączki najmłodszych, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas. Realistyczne rysunki umożliwiają rozpoznawanie różnych elementów w otoczeniu dziecka, a w przyszłości dzięki wyraźnym podpisom ułatwią naukę czytania. Czytelna czcionka i wyraźne podpisy zainteresują maluchy, a starszym dzieciom pozwolą na pierwsze próby czytania.
 
Więcej informacji na:

849 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent