100 kilo do gwiazd w kinach od 8 listopada. Wygraj zaproszenia do kina!

📅 piątek 08.11.2019
Film 100 kilo do gwiazd
16-letnia Lois od dziecka ma tylko jedno marzenie: polecieć w kosmos, opuścić Ziemię, na której czuje się tak obca. Dziewczyna ma talent do matematyki i fizyki, ale jest problem unicestwiający te marzenia. Lois waży 100 kilogramów.

Dziewczyna nie radzi sobie z sytuacją i wkrótce ląduje w ośrodku dla młodzieży z problemami. Tam spotyka Amélie, Stannę i Justine, trzy nastoletnie dziewczyny, które, tak jak ona, są gotowe zrobić wszystko, by odlecieć w kosmos.

Zwiastun:

Premiera 8 listopada

Gatunek: Komediodramat
Czas trwania: 88 minut
Reżyseria: Marie-Sophie Chambon
Scenariusz: Marie-Sophie Chambon, Anais Carpita
Obsada: Laure Duchêne, Angèle Metzger, Pauline Serieys, Zoé de Tarlé, Isabelle de Hertogh, Philippe Rebbot
Produkcja: Francja 2018
Zdjęcia: Yann Maritaud
Dźwięk: Alexandre de La Baume
Partner: Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania, Instytut Francuski
Patroni medialni: Co Jest Grane 24, Czas Dzieci, Qlturka.pl, Egaga.pl, Miasto Dzieci, Kosmos dla dziewczynek, Nasze Miasto

UWAGA!

Mamy dla Was zaproszenia na pokaz filmu „100 kilo do gwiazd”, który odbędzie się  9 listopada o godz. 14:30 w kinie Luna w Warszawie. W Mieście Dzieci czeka 25 dwuosobowych zaproszeń.

Jeśli chcecie, by akurat do Was trafiło podwójne zaproszenie napiszcie maila (o tytule: 100 kilo) na adres redakcja@miastodzieci.pl. Wygrywa pierwszych 25 osób, które prześlą maila.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej. Ze względu na specyfikę konkursu lista zwycięzców nie będzie opublikowana na portalu.