1, 2, 3 do muzeum idziesz ty! – warsztaty dla najmłodszych

Centralne Muzeum Włókiennictwa mapa

wtorek 21.09.2021

15

1, 2, 3 do muzeum idziesz ty! – warsztaty dla najmłodszych

To cykl warsztatów adresowany do najmłodszych dzieci wraz z opiekunami, którzy chcą razem kreatywnie spędzić czas w Muzeum.

Zajęcia odbywają się w przestrzeni sali warsztatowej w wybrane czwartki o godzinie 12:00 i jedną niedzielę o godzinie 12:15. Spotkania mają charakter sensoryczno-ruchowy, są świetną okazją do wspólnej zabawy, stawiania pierwszych kroków na gruncie sztuki oraz nauki kreatywnego podejścia do otaczającego świata!

To również doskonała możliwość umacniania pozytywnych więzi między rodzicem i dzieckiem, a także szansa, by Wasze pociechy spotkały swoich rówieśników!

Mamy do dyspozycji salę warsztatową i przewijak. Przygotujcie dodatkowe ubranie dla swojego malucha – będziemy się brudzić!

TERMINY WRZESIEŃ:

7.09 (wtorek) g. 11:00 – EMOCJE

12.09 (niedziela) g. 12:00 – EMOCJE

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

14.09 (wtorek) g. 11:00 – CZERWONO

21.09 (wtorek) g. 11:00 – KOSMICZNIE

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Czas trwania: 60 min.
Bilet: 15 zł (dla pary opiekun + dziecko; kolejne dziecko + 8zł)
Bilety do nabycia w kasie Muzeum po wcześniejszej rezerwacji miejsca (500 527 855).
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 8 dzieci z opiekunem (razem max. 16 osób). Jedno dziecko uczestniczy w wydarzeniu z maksymalnie jednym opiekunem.
Podczas zajęć opiekunowie mają obowiązek zakrywać usta i nos.

Przed udziałem w warsztacie przekaż edukatorowi oświadczenie o stanie zdrowia (do pobrania ze strony) lub wypełnij je na miejscu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie