Zostań bohaterem na wielkim ekranie i wygraj nagrody! Konkurs Mikołajkowy dla dzieci w Cinema City

Zostań bohaterem na wielkim ekranie i wygraj nagrody! Konkurs Mikołajkowy dla dzieci w Cinema City

Dzieciaki przejmują Mikołajki w Cinema City – trwa konkurs dla najmłodszych, w którym nagradzana jest kreatywność, humor a także umiejętność filmowej prezentacji. Listy do Mikołaja przygotowane w postaci nagrania filmowego można zgłaszać do konkursu Cinema City do 28 listopada. Wybrane prace zostaną pokazane publiczności na wielkim ekranie, a najciekawsze nagrodzone laptopami.

Zadaniem konkursowym jest nagranie listu swojego dziecka do Mikołaja i pokazanie o czym marzy. Oceniane będą autorskie filmy zawierające odpowiedź na zadanie konkursowe, przesłane w formacie mp4 lub mov. Docenione zostaną kreatywność, humor i niebanalny dowcip, oryginalność oraz jakość wykonania. Zgłoszenia mogą zostać wysłane przez rodziców lub prawnych opiekunów dzieci zgodnie z regulaminem, który znajduje się na stronie https://www.konkurs.cinema-city.pl/#zasady .

Dzieci od zawsze pisały listy do Mikołaja. W tym roku mają wyjątkową możliwość wyjść poza formę tradycyjnego listu i pokazać swoje marzenia w sposób bardziej kreatywny, pomysłowy a jednocześnie dostać szansę na dodatkowe nagrody. Cinema City zaprasza do wspólnej zabawy oraz podziwiania wybranych prac filmowych w kinach już w weekend mikołajkowy – od 3 do 6 grudnia.

Wejdź na stronę: www.konkurs.cinema-city.pl i dowiedz się więcej!

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj