Zimowy konkurs z kosmetykami Weleda

Zimowy konkurs z kosmetykami Weleda

Czy i Wy tęsknicie już za barwami wiosny? Przydałaby się odrobina słońca w środku zimy. .. Teraz to możliwe dzięki słonecznemu konkursowi Miasta Dzieci i marki Weleda. 

Nagietek i migdały – brzmi to bardzo zachęcająco! A to właśnie składniki kosmetyków, które można zdobyć w zimowym konkursie. Ich producent – firma Weleda może się pochwalić 100letnim doświadczeniem w tworzeniu  100% certyfikowanych kosmetyków naturalnych i organicznych do holistycznej pielęgnacji dzieci i dorosłych. Produkty dla niemowląt i dzieci mogą być stosowane już od 1wszego dnia życia. Ich receptury powstają w wyniku współpracy z położnymi. Dzięki całkowicie naturalnym składom są bezpieczne nawet dla delikatnej i wrażliwej skóry.

W naszym  konkursie czeka 5 zestawów kosmetyków składających się z:

– Szampon i płyn do mycia ciała dla dzieci z nagietkiem lekarskim – delikatny w kąpieli i pod prysznicem, naturalnie myje ciało niemowlęcia

– Ochronny krem dla dzieci na niepogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim – ochrona delikatnej dziecięcej skóry przed surową pogodą

– Coldcream krem do twarzy – Intensywna pielęgnacja i ochrona w ekstremalnych warunkach. Najlepsza pomoc dla najbardziej suchej skóry twarzy w najtrudniejszych warunkach. Natychmiastowa skuteczność i długotrwała pielęgnacja.

– Miniatura kremu do twarzy z migdałami – Krem pielęgnacyjny na dzień i na noc dla skóry suchej i wrażliwej. Bezzapachowa, odżywcza formuła z olejkiem z migdałów.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 5 najciekawszych odpoweidzi, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie