UD

Zgłoś położną do konkursu Położna na medal

POłożna na medal zgłoszenia do konkursu 2016
W maju na autorów pierwszych 50 nominacji czekają zestawy dermokosmetyków alanatandermoline.

W dwóch pierwszych edycjach konkursu wzięło udział 938 położnych z całej Polski na które oddano łącznie ponad 52 tysiące głosów. Laureatką 1. edycji została Edyta Szumska, położna na co dzień pracująca we Wrocławiu. Tytuł najlepszej położnej 2. edycji  trafił do katowickiej położnej Martyny Mączki.

W trwającej ponad miesiąc 3. edycji konkursu, pierwsze miejsce obecnie zajmuje Barbara Majchrzak z Lubina, która do tej pory otrzymała 302 głosy. Na drugim miejscu plasuje się Aleksandra Stasińska, położna z Chojnic, na którą zagłosowało 257 osób. Trzecie miejsce zajmuje Agnieszka Wierzyńska ze Świdnika z ilością 235 głosów.

W tym roku nominacje położnych przyjmowane są od 1 kwietnia do 31 lipca. Głosy w plebiscycie można oddawać do 31 grudnia 2016 roku za pośrednictwem strony poloznanamedal2016.pl

Po dziewięciu miesiącach trwania konkursu wyłonione zostaną trzy najlepsze położne w kraju oraz położne, które uzyskały najwyższą liczbę głosów w poszczególnych województwach.

Zgłoś położną i odbierz zestaw kosmetyków

Kandydatki można nominować na stronie poloznanamedal2016.pl w zakładce „Zgłoś położną”. W maju autorzy pierwszych 50 zgłoszeń otrzymają zestawy dermokosmetyków alantandermoline ufundowane przez markę Alantan PLUS, mecenasa tegorocznej edycji konkursu.

 

Konkurs prowadzony jest w ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej „Położna na medal” której celem jest podnoszenie świadomości roli, jaką położne odgrywają dziś w opiece okołoporodowej. Projekt promuje również wśród kobiet w ciąży możliwość korzystania z bezpłatnych porad – raz tygodniowo od 21. tygodnia ciąży i dwa razy od 32. tygodnia – przygotowujących do porodu. Organizowana od 2014 roku przez Akademię Malucha Alantan kampania i konkurs zaadresowane są zarówno do położnych, jak również do przyszłych i młodych mam.

672 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent