Zabawa to poważna sprawa. Lista laureatów konkursu!

Zabawa to poważna sprawa

20 listopada IKEA rozpoczyna nową kampanię społeczną „Zabawa to poważna sprawa”, której celem jest zapewnienie wszystkim dzieciom warunków do zabawy i rozwoju. W Krakowie akcji towarzyszyć będzie zbiórka zabawek dla chorych dzieci. Kampanię poprzedza trwający do 13 listopada konkurs rysunkowy, w którym maluchy mogą wygrać zaprojektowane przez siebie zabawki. I my też mamy konkurs dla  czytelników. Do zdobycia pluszowe budziki z nowej kolekcji zabawek IKEA!

Na czym polega akcja „Zabawa to poważna sprawa”? Od zakupu każdej sprzedanej od 20 listopada do 24 grudnia 2016 roku zabawki IKEA Foundation przekaże 1 euro na rzecz projektów wspierających rozwój dzieci poprzez zabawę, realizowanych w najbiedniejszych regionach świata. Ponadto w IKEA Kraków przeprowadzona zostanie zbiórka pluszaków i zabawek IKEA dla chorych lub poszkodowanych w wypadkach dzieci. Wszystkie zebrane w czasie trwania kampanii pluszaki trafią do Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, a zabawki przekazane zostaną Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu im. św. Ludwika – Instytucji Województwa Małopolskiego.

Dlaczego konkurs rysunkowy? W ten sposób najmłodsi mogą pomóc swoim rówieśnikom z innych części świata. Oprócz tego, że dwudziestu finalistów konkursu otrzyma uszyte według ich własnych projektów pluszaki, ich prace powalczą w międzynarodowym finale, w którym wybranych zostanie 10 rysunków. Trafią one do limitowanej kolekcji dostępnej w sklepach IKEA na całym świecie i staną się bohaterami kolejnej akcji społecznej. W konkursie może wziąć udział każde dziecko w wieku do 12 lat. Wystarczy, że narysuje zabawkę swoich marzeń, a rodzic prześle skan lub zdjęcie rysunku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.zabawymoc.pl.

Pluszaki zaprojektowane przez dzieci

Kolekcja 10 pluszaków zaprojektowanych przez dzieci w ramach ubiegłorocznego konkursu, trafi do IKEA w dniu rozpoczęcia kampanii „Zabawa to poważna sprawa”, czyli 20 listopada 2016 roku. Zwycięskie projekty pochodzą z Czech, Egiptu, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Hong Kongu, Indonezji, Kanady, Tajlandii oraz Turcji. Zobaczcie, jakie pomysłowe potrafią być maluchy:Zabawa to poważna sprawa

KONKURS!

W naszym konkursie do wygrania pluszowe zegary z ruchomymi wskazówkami z kolekcji IKEA HEMMAHOS.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w kilku zdaniach napisać, dlaczego zabawa jest ważna.

Zabawa to poważna sprawa konkurs

Nagrodzimy 6 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia przyjmujemy na adres redakcja@miastodzieci.pl od 4 do 13 listopada 2016 r. (tytuł maila: zabawa, a w treści wpiszcie – oprócz odpowiedzi – swoje imię, nazwisko, miasto i nr telefonu).

Wyniki konkursu !!!
Dziękujemy! Nie spodziewaliśmy się aż tak wielu ciekawych opinii na temat zabawy, a przez to wybór Zwycięzców był niezmiernie trudny. Mięciutkie pluszowe zegary powędrują do rąk (a tak naprawdę zapewne małych rączek pociech!) następujących osób:
Marzeny Sularczyk
Joanny Kaczmarczyk
Ewy Dąbek
Joanny Wasilewskiej
Piotra Okonia
Magdaleny Maślanki

Gratulujemy! Redakcja skontaktuje się z laureatami w najbliższych dniach.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:zabawazabawki