Wyzwanie dla wszystkich kreatywnych rodzin

Fundacja Rodziny Duda ogłasza wyzwanie dla wszystkich kreatywnych rodzin

Do 9 czerwca br. można przysyłać zgłoszenia udziału w konkursie kreatywnym dla rodzin organizowanym przez Fundację Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda. Warto, ponieważ do wygrania są smartwatche i tablety.

Zasady konkursu, który organizowany jest z okazji (przedłużonego!) Dnia Dziecka, są bardzo proste. Korzystając z dowolnej techniki (od tekstu poprzez zdjęcia, komiksy czy plakaty aż po nagrania wideo, piosenki i inne formy), należy opisać swój oryginalny sposób na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Warunek konieczny: sposób ten musi odnosić się do co najmniej jednego z haseł: Zdobywcy – Badacze – Krajoznawcy. Wakacje się zbliżają, przed nami też kolejny długi weekend, temat jest więc jak najbardziej na czasie!

Prace należy zgłosić, zamieszczając je pod postem o konkursie na fanpage’u FMD.

Spośród nadesłanych propozycji jury wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne. Zdobywcy pierwszego miejsca nagrodzeni zostaną tabletem i smartwatchem, drugiego – tabletem, trzeciego –smartwatchem.
Wyniki zostaną ogłoszone 16 czerwca, podczas Rodzinnego Dnia Dziecka organizowanego przez Fundację Rodziny Duda w Pałacu Pakosław, oraz na stronie internetowej i fanpage’u FMD.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj
_______________
O Fundacji
Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda założona została w 2004 roku w celu sformalizowania działań charytatywnych podejmowanych przez poszczególnych członków rodziny w ramach prowadzonych przez nich firm. Jej głównym celem jest wspieranie dzieci i młodzieży w dążeniu do harmonijnego, zrównoważonego rozwoju. Lokalne działania Fundacji skupiają się między innymi na współpracy ze szkołami i przedszkolami oraz organizowaniu wydarzeń o charakterze edukacyjnym i prospołecznym.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie