Wygrywaj nagrody z magicznego świata Trolli

Trolle czasopismo

Zapraszamy do magicznego świata Trolli. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Trolle, który już 4 listopada wejdzie na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy tęczowej krainy nie mogą tego przegapić! Zwłaszcza, że w Mieście Dzieci prawdziwy deszcz nagród z bohaterami filmu!

Wytwórnia DreamWorks Animation, znana między innymi z kultowego filmu Shrek, przygotowała dowcipną, inteligentną i niezwykłą komedię, która z pewnością będzie wydarzeniem tego roku. Po raz pierwszy trolle pojawiły się w roku 1960 w Danii i do dzisiejszego dnia cieszą się sympatią dzieci. Trolle zachwycą zarówno dzieci, które dadzą się porwać kolorowej, muzycznej przygodzie, jak i dorosłym, których skłonią do refleksji nad poszukiwaniem szczęścia.
Głos głównym bohaterom w filmie podkładają między innymi: Anna Kendrick i Justin Timberlake, który wyprodukował soundtrack do filmu. W polskiej wersji językowej wystąpiła cała plejada znanych aktorów, w tym: Magdalena Wasylik, Piotr Bajtlik czy Bartosz Obuchowicz.

Zobacz nagrody:

W nowej serii książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej filmu Trolle poznamy przeuroczych bohaterów wyobraźni dziecięcej – niezwykłe stworzenia przepełnione radością życia, obdarzone bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Trolle to bystra, zabawna i barwna historia o poszukiwaniu szczęścia. Komedia przenosi nas do kolorowego świata optymistycznych trolli, które uwielbiają śpiewać i tańczyć. Ich wrogami są pesymistyczni Bergeni, którzy uwielbiają… jeść trolle. Pewnego dnia Bergeni napadają na Trollowice, a super radosna Poppy i nieco mniej radosny Mruk wyruszają w wielką wyprawę, by uratować przyjaciół. Jak skończy się ta historia?

Nowy magazyn Trolle nawiązuje do filmu animowanego pod tym samym tytułem. Znajdą się w nim plakaty, łamigłówki, zagadki, komiks a także trzy prezenty: włochaty notatnik, naklejki i album.

A na Czytelników Miasta Dzieci czekają bajkowe nagrody:

A co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1.  odpowiedzieć na pytanie konkursowe
  2. zapoznać się z Regulaminem Konkursu
  3.  wypełnić formularz zgłoszeniowy

*Prosimy o uważne wpisywanie adresu e-mail (takiego, z którego Państwo korzystają) w formularzu konkursowym. Spotykamy się z brakiem odpowiedzi na wiadomość o wygranej konkursowej.

Na zgłoszenia czekamy od 2 do 17 listopada 2016 r.

Podpowiedź znajdziesz na stronie egmont.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmmagia