Wygraj zaproszenie na Animals Days i spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

Wygraj zaproszenie na Animals Days i spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

Animals’ Days’ 2019 i  Nela Mała Reporterka gościem specjalnym targów! Zdradzi kulisy wyprawy do Borneo, krainy łowców głów.

Nie boi się krokodyli i waranów z Komodo, a węże to jej ulubione zwierzęta. Zwiedziła 5 kontynentów, napisała 12 książek wydanych w rekordowych nakładach, prowadzi autorski program w telewizji, a jej przygody śledzą tysiące wiernych fanów. Nela Mała Reporterka po raz kolejny zdradzi kulisy swoich wypraw i zaprosi do Bardzo Dzikiej Strefy na targach Animals’ Days 2019 w Ptak Warsaw Expo. 

Przedziera się przez tropikalne lasy, nurkuje na rafie koralowej, wspina się na wulkany i nie boi się wskoczyć do lodowatego morza w Zatoce Botnickiej. Nic dziwnego, że jej spotkania autorskie są oblegane przez tysiące fanów: jej rówieśników i dorosłych, którzy nie mogą wyjść z podziwu, jak szybko można spełnić marzenia w tak młodym wieku. Postać niezależna i tajemnicza, nie próbuje nikogo pouczać ani wychowywać. Niczym rasowy podróżnik sama stawia czoła przygodom i nie czeka, aż ktoś wyratuje ją z opresji. Największe wyzwanie jednak dopiero przed Nelą.

Nela zaprasza Was na spotkanie autorskie, na którym opowie o różnych przygodach i swojej najnowszej książce „Nela i wyprawa do serca dżungli”, w której dotarła do łowców głów na Borneo
Po spotkaniu będzie podpisywać książki, będzie też można zdobyć pieczątki oraz zobaczyć z bliska prawdziwe skunksy.

Mamy dla Was zaproszenia na Targi Animals Days’ : 5 podwójnych zaproszeń na sobotę 30 marca i  5 podwójnych zaproszeń na niedzielę 31 marca.

Aby je zdobyć, wystarczy , że odpowiecie na pytanie konkursowe w formularzu poniżej !

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 25 marca

Uwaga! Odezwiemy się jedynie do Zwycięzców konkursu, brak maila zwrotnego oznacza brak wygranej!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:polecamyzwierzęta