Wygraj zaproszenia na spektakl Domisie w teatrze

Wygraj zaproszenia na spektakl Domisie w teatrze

Domisie – doskonale znane maluchom z ekranu telewizora, zawsze są gotowe do dobrej zabawy, a ponieważ mają mnóstwo szalonych pomysłów nie można się z nimi nudzić.

Tym razem Amelka wpadła na świetny pomysł, aby przygotować przedstawienie o Czerwonym Kapturku. Wszystkie Domisie radośnie godzą się na ten pomysł. Jednak przygotowanie przedstawienia to nie taka prosta sprawa i nie za bardzo wiedzą jak się za to zabrać. Amelka, która chciałaby zostać wielką reżyserką nie ma lekko ze swoimi aktorami. Wszystko im trzeba tłumaczyć: co to jest próba a co to scenariusz i jak pracować nad rolą. Na dodatek wszyscy rozrabiają i co chwila przerywają próbę. Jak się zakończy przygoda Domisiów? Czy uda im się zrobić spektakl? Tego nie możemy zdradzić, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy, że nawet publiczność zostanie wciągnięta w realizację domisiowej sztuki i zarażona miłością do teatru.

W spektaklu usłyszycie największe domisiowe przeboje, a po spektaklu będziecie mogli spotkać osobiście swoich ulubieńców.

Mamy dla Was konkurs!

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na spektakl Domisie w teatrze w kinie Elektronik w Warszawie!

Spektakl odbędzie się 6.11.2019 o godz. 10:30 w Kinie Elektronik w Warszawie

Jak zdobyć nagrodę ?

Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej – odpowiesz na nasze pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy do 29 października.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie