Wygraj zaproszenia do kina lub książki Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Wygraj zaproszenia do kina lub książki Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

8 marca w całej Polsce odbędą się premierowe pokazy filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”. To czwarta ekranizacja bestsellerowej serii książek Martina Widmarka.

Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi – cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Szkoła oskarża Maję o kradzież, a bohaterowie muszą współpracować, żeby udowodnić jej niewinność. Nagle wszyscy stają się podejrzani: dozorca, nauczyciel wf-u, ekscentryczna bibliotekarka, a nawet dyrektorka szkoły. Kto jest prawdziwym złodziejem?  Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?

Z tej okazji mamy dla Was konkurs!

Do wygrania 10 książek Biuro detektywistyczne Lassego i Mai oraz 10 podwójnych zaproszeń do Kina Nowe Horyzonty Wrocław i 10 do Kina Muranów w Warszawie.

Są to bilety na dowolny seans filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica” w wybranym terminie. Bilety obowiązują od 8 marca do 7 kwietnia.

Jak zdobyć nagrodę ?

Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej odpowiesz na nasze pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy do 12 marca.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie