Wygraj wspaniałą nagrodę pod choinkę! Konkurs świąteczny

Wygraj wspaniałą nagrodę pod choinkę! Konkurs świąteczny

Wygraj super nagrodę pod choinkę! Konkurs świąteczny

Coraz bliżej  Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi rodzinne spotkania, choinka i wyczekiwane przez dzieci prezenty! Zatem najwyższy już czas na wielki konkurs z fantastycznymi nagrodami, by na pewno trafiły one do Waszych rąk jeszcze przed Świętami.

Costway to jeden z największych importerów oraz producentów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania,​ Włochy i wielu innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplace’ów takich jak Allegro, Amazon czy Morele.

A w naszym konkursie wygrać można jedną z czterech wspaniałych nagród, a są to:

Nagroda 1
Plac zabaw dla dzieci
Składa się z kubełkowej huśtawki o regulowanej wysokości, zjeżdżalni z wydłużoną strefą hamowania oraz kosza do koszykówki. Idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w domu.

Nagroda 2
Różowy gokart dla dzieci
Przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wspiera rozwój koordynacji i umiejętności poruszania się wśród przeszkód. Siedzisko można regulować w przód i w tył, dostosowując je do wzrostu dziecka.

Nagroda 3
Czerwony gokart dla dzieci
Pomaga rozwijać koordynację psychoruchową. Antypoślizgowe koła zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Gokart posiada siedzisko o 2-stopniowej regulacji.

Nagroda 4
Huśtawka bocianie gniazdo
Można się nią cieszyć w salonie, pokoju dziecięcym, na balkonie czy w ogrodzie. Przypinany namiot tworzy prywatną przestrzeń, w której dzieci mogą poczuć się przytulnie.

Jak zdobyć jedną z tych nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 4 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 23 listopada – 6 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie