Wygraj wspaniałą nagrodę pod choinkę! Konkurs świąteczny

Wygraj super nagrodę pod choinkę! Konkurs świąteczny

Coraz bliżej  Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi rodzinne spotkania, choinka i wyczekiwane przez dzieci prezenty! Zatem najwyższy już czas na wielki konkurs z fantastycznymi nagrodami, by na pewno trafiły one do Waszych rąk jeszcze przed Świętami.

Costway to jeden z największych importerów oraz producentów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania,​ Włochy i wielu innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplace’ów takich jak Allegro, Amazon czy Morele.

A w naszym konkursie wygrać można jedną z czterech wspaniałych nagród, a są to:

Nagroda 1
Plac zabaw dla dzieci
Składa się z kubełkowej huśtawki o regulowanej wysokości, zjeżdżalni z wydłużoną strefą hamowania oraz kosza do koszykówki. Idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w domu.

Nagroda 2
Różowy gokart dla dzieci
Przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wspiera rozwój koordynacji i umiejętności poruszania się wśród przeszkód. Siedzisko można regulować w przód i w tył, dostosowując je do wzrostu dziecka.

Nagroda 3
Czerwony gokart dla dzieci
Pomaga rozwijać koordynację psychoruchową. Antypoślizgowe koła zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Gokart posiada siedzisko o 2-stopniowej regulacji.

Nagroda 4
Huśtawka bocianie gniazdo
Można się nią cieszyć w salonie, pokoju dziecięcym, na balkonie czy w ogrodzie. Przypinany namiot tworzy prywatną przestrzeń, w której dzieci mogą poczuć się przytulnie.

Jak zdobyć jedną z tych nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 4 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 23 listopada – 6 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Witamy w konkursie! Uzupełnij pola formularza  i prześlij odpowiedzi. 

Imię Adres email

Napisz, jaki prezent od Św. Mikołaja wspominasz najmilej? 
Jeśli chcesz, na końcu dodaj numer nagrody, którą najbardziej chcielibyście wygrać.

Po zaznaczeniu odpowiedzi koniecznie kliknij przycisk "Prześlij odpowiedzi".

Wybierz swój region:

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie