Wygraj pakiety bezpłatnych lekcji online w Novakid!

Novakid konkurs dla dzieci wygraj darmowe lekcje angielskiego online

Lekcje online powoli stają się codziennością dzieci (i rodziców). Po kilku tygodniach przyzwyczajamy się do takiej formy zajęć szczególnie, że okazują się one całkiem efektywne. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać bezpłatny pakiet lekcji online języka angielskiego z Novakid dla swojego dziecka! 

Novakid to szkoła angielskiego online dla dzieci od 4 do 12 roku życia, działająca kilka lat w różnych krajach. Umożliwia uczenie się języka z nauczycielami z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i innych krajów anglojęzycznych. Zajęcia odbywają się w wirtualnej klasie, a nauczyciele używają różnych metod, aby zaangażować ucznia w proces uczenia się – piosenki, gry, quizy. Dzieci mogą skorzystać także z zajęć konwersacji, gdzie  w praktyce maksymalnie wykorzystują już zdobyte umiejętności. Lekcje są indywidualne, rodzice mogą umawiać zajęcia od poniedziałku do niedzieli, w dogodnych dla siebie godzinach.

Jeśli chcesz wypróbować z dzieckiem taką metodę nauki języka, weź udział w naszej zabawie konkursowej z Novakid!

Najbardziej kreatywne, zabawne i pomysłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe nagrodzimy bezpłatnymi lekcjami online w Novakid. Na Czytelników Miasta Dzieci czekają 3 pakiety: 8 bezpłatnych lekcji języka angielskiego dla zwycięzcy konkursu oraz 4 lekcje wraz z lekcją próbną dla osób, które zajmą 2. i 3. miejsce!

Wypełnij i prześlij formularz konkursowy. Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie