Napisz życzenia od serca i wygraj książki dla ukochanych babć i dziadków!

Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień

Co roku w styczniu obchodzimy piękne święto – dzień ukochanych babć i dziadków. To wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom, jak ważni w ich życiu są dziadkowie, jak wiele miłości ofiarowują wnukom i jak bardzo powinniśmy doceniać wspólnie spędzany czas.

Z tej wyjątkowej okazji zapraszamy do udziału w konkursie ze wspaniałymi nagrodami! Wystarczy, że napiszecie życzenia dla babci i/lub dziadziusia, a jedna z pięknie wydanych książek może powędrować do Waszych domów, a potem stać się upominkiem w dniu Babci i Dziadka.

W Mieście Dzieci czeka aż 11 nagród!

To pięknie wydany, ciekawie opracowany album, który umożliwia odtworzenie  drzewa rodowego Twojej rodziny. Jeśli pragniecie  zapisać to, co ulotne, utrwalić najpiękniejsze, rodzinne wspomnienia – koniecznie sięgnijcie po książkę.

Książka, którą możecie wyrazić  miłość do swojej babci. Wypełniona stanie się piękną,  wzruszającą pamiątką. To wyjątkowy prezent dla każdej babci.

konkurs na Dzień Babci

oraz 3 zestawy albumów:

Wyjątkowy prezent dla każdej Babci. Starannie dobrane pytania pomogą uchwycić ważne wydarzenia w życiu Waszej Babci od jej dzieciństwa do chwili obecnej. Wypełniona książka stanie się cennym skarbem dla całej rodziny.

Wyjątkowy prezent dla każdego Dziadka. Starannie dobrane pytania pomogą uchwycić ważne wydarzenia w życiu Waszego Dziadka od jego dzieciństwa do chwili obecnej. Wypełniona książka stanie się cennym skarbem dla całej rodziny.

Więcej informacji o nagrodach na stronie moidziadkowie.pl.

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza konkursowego prześlecie do nas życzenia dla babci i dziadka wymyślone wspólnie z dziećmi lub samodzielnie przez dzieci. Forma dowolna, liczy się natomiast pomysł, szczerość, niebanalność i uczucie włożone w tworzenie tych słów.

Nasze jury wybierze 11 najciekawszych odpowiedzi. Do ich Autorów powędrują nagrody. Kilka tekstów opublikujemy także na łamach Miasta Dzieci!

Na zgłoszenia czekamy w dniach 13-22 stycznia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie