Wygraj gry rodzinne na zajączka! Konkurs świąteczny

Wygraj gry rodzinne na zajączka! Konkurs świąteczny

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Miasto Dzieci dołącza do misji wielkanocnego zajączka i ma dla dzieci kilka niezwykłych prezentów. Wraz z firmą MULTIGRA zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie, w którym możecie wygrać jedną z ośmiu gier dla małych bystrzaków. 

Kilka słów o nagrodach konkursowych:

1. OKO NIE

Na pierwszy rzut oka okonie są takie same… ale chwila! Ten ma inną płetwę! A ten inaczej się uśmiecha! „Oko Nie” to gra dla twardych zawodników z sokolim wzrokiem i bezbłędną pamięcią. Zmierz się z przyjaciółmi o tytuł najbardziej spostrzegawczego! Gra pozytywnie wpływa na zmysł obserwacji, a nieco podwyższony poziom trudności zmusza dzieci do koncentracji i dodatkowego wysiłku.  Jednak dzięki temu smak wygranej jest jeszcze lepszy! Barwnie ilustrowane wydanie sprawia, że trafia w gusta młodych graczy.
Wiek: 6+
Liczba graczy: 1-5

2. KLIK KLAK

To gra dla bystrzaków, która rozwija pamięć, refleks i spostrzegawczość. Zadaniem uczestników jest połączenie 20 kłódek i 20 kluczy w odpowiednie pary. Trudność polega na znalezieniu odpowiednich elementów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się dziecku takie same. Różnią się one jednak nie tylko kolorem, ale także kształtem i wzorem. Prosta instrukcja i fakt, że istnieją aż 3 warianty gry sprawiają, że gracze chętnie po nią sięgają.
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-4

3. KUKUŁCZE JAJO

To gra, która uczy taktycznego myślenia, planowania swoich posunięć, cierpliwości. Dzieci nauczą się przewidywać ruchy przeciwnika i realizować własną strategię. Po „Kukułcze Jajo” możesz sięgnąć w każdej chwili, bo zasady są proste, a rozgrywka dynamiczna. Zabawa polega na odnalezieniu drogi do gniazd rywala i podrzuceniu mu jaj.
Wiek: 6+
Liczba graczy 2+

4. KTOŚ TY

Przyczepcie karty do opasek na swoim czole, tylko nie podglądajcie! Gotowi? No to zaczynamy! Musicie jak najszybciej odgadnąć, kim jesteście. Czy to dinozaur, czy może kominiarz? Jak się tego dowiedzieć? Zadawajcie odpowiednie pytania i szukajcie właściwej odpowiedzi. Jednak nie będzie to takie proste, gdy odpowiedź może brzmieć tylko TAK lub NIE, a klepsydra już odlicza czas. Jeśli Twoje dzieci nie potrafią jeszcze czytać, to żaden problem! W grze funkcjonują tylko karty z obrazkami. Dwa warianty, zróżnicowane pod względem trudności, sprawiają, że „Ktoś Ty?” to świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku, która sprawdzi się w każdych okolicznościach.
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-4

5. PRZYBIJANKA

Kreatywna zabawka edukacyjna pozwalająca tworzyć niemal nieskończoną ilość fantazyjnych obrazków, oferująca wspaniałą zabawę oraz idealny sposób na rozwijanie swojej wyobraźni! Zabawa polega na układaniu geometrycznych kształtów na korkowej tablicy, korzystając z metalowych blaszek. Dziecko tworzy kolorowe obrazki poprzez przybijanie kolejnych elementów za pomocą pinezek i drewnianego młotka. Do zestawu dołączono album z inspiracjami, pozostawiając uczestnikom także możliwość tworzenia według własnych wyobrażeń. To nie tylko świetna rozrywka, ale także możliwość poznawania figur geometrycznych.
Wiek: 7+
Liczba graczy 1+

6. ZAKRĘCONA KOLEJKA

Wszyscy lubią bawić się kolejką! Dlatego ta gra jest super propozycją dla całej rodziny. O zwycięstwie nie decyduje kolejność na mecie, przeciwnie – im dłużej grasz, tym większa szansa na wygraną. W grze należy zebrać jak najwięcej wagonów, pasażerów i towarów. Na koniec wszyscy układają zdobyte karty za swoimi lokomotywami – czyj “pociąg” jest najdłuższy, ten wygrywa. Taki sposób punktacji pozwala bawić się grą bez pomocy dorosłych, nawet przedszkolakom, którzy nie zgłębili jeszcze magii liczb. Ruchoma, dwustronna obrotnica montowana pośrodku planszy dodaje rozgrywce emocji – takiego rozwiązania nie znajdziesz w innych grach. Chcesz wyruszyć w pościg za rywalami? Nie tak szybko! Musisz trafić na dobry moment, by opuścić bocznicę. Uważaj na inne pociągi, unikaj zderzeń i pokaż im, kto tutaj rządzi. Świetna zabawa gwarantowana!
Wiek: 5+
Liczba graczy: 2-4

7. TROPIMY DŹWIĘKI

Halo, dzielni tropiciele! Zapraszamy do zabawy, w której będziecie poznawać dźwięki kolorowych wielorybów! Czy wiesz, że te piękne zwierzęta mogą pochwalić się niezwykłym słuchem, pomimo tego, że nie mają uszu?! Wykażcie się uważnością i doskonałą pamięcią słuchową, aby połączyć usłyszane dźwięki w pary. Muzyka oceanów czeka na Wasze odkrycie. W grze wcielicie się w badawczy, a także w wieloryba!  Przygotowaliśmy dla Was 3 warianty rozgrywki, w których musicie polegać na swoich zmysłach. Wasze zadanie będzie polegać na wytężeniu nie tylko słuchu, ale także pamięci. Potrząsaj klockami, nasłuchuj dźwięków i odkrywaj podwodny świat. Świetna zabawa gwarantowana.
Wiek: 5+
Liczba graczy: 2-4

8. WYŚCIG DO SPIŻARNI

Co to za zamieszanie? To wiewiórki starają się robić zapasy z orzechów, aby mieć co jeść podczas zimowych miesięcy. Każda wiewiórka potrzebuje, jak największej liczby zapasów, ale ich przechowywanie nie jest proste. Zagraj w emocjonującą grę, która nauczy cię szybkiego myślenia i planowania kolejnych posunięć. „Wyścig do spiżarni” to pełna humoru prosta zabawa strategiczna, od której trudno się oderwać. Czytelne zasady sprawiają, że już najmłodsi chętnie po nią sięgają. Rozgrywka polega na zdobyciu jak największej ilości spiżarni. Aby tego dokonać należy umieścić 3 orzechy tego samego koloru w jednym rzędzie. Świetne rekwizyty nadają klasycznej grze w kółko i krzyżyk nową, atrakcyjniejszą formę.

Co zrobić, aby wygrać jedną z ośmiu nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas zagadkę dla dzieci dotyczącą świąt Wielkanocy.  Nasze jury wybierze 8 najciekawszych odpowiedzi, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 26 marca. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie