Wygraj gry pod choinkę! Konkurs świąteczny

Wygraj gry pod choinkę

Coraz bliżej Boże Narodzenie, dlatego mamy dla Was wyzwanie, oczywiście świąteczne!

Zabawcie się rodzinnie i wymyślcie wiersz lub rymowankę związaną ze świętami.  Do wygrania są super gry firmy MULTIGRA!

Zapraszamy do udziału w konkursie! W Mieście Dzieci czeka na Was 6 nagród.

Oto ich lista:

1. MALI PODRÓŻNICY
Z tej gry dowiesz się, gdzie leżą różne polskie miasta. Poznasz ich wizytówki i atrakcje turystyczne. Na kartach w grze znajdziesz fakty i ciekawostki dotyczące poszczególnych atrakcji oraz miast, w których się one znajdują.
Podróżuj samochodem, pociągiem, samolotem. Zdobądź jak najszybciej wszystkie atrybuty ze swojej karty gracza, a zostaniesz zwycięzcą.
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-6.

2. ZAKRĘCONA KOLEJKA
Wszyscy lubią bawić się kolejką! O zwycięstwie nie decyduje kolejność na mecie, przeciwnie – im dłużej grasz, tym większa szansa na wygraną. W grze należy zebrać jak najwięcej wagonów, pasażerów i towarów. Na koniec wszyscy układają zdobyte karty za swoimi lokomotywami – czyj „pociąg” jest najdłuższy, ten wygrywa.
Ruchoma, dwustronna obrotnica montowana pośrodku planszy dodaje rozgrywce emocji – takiego rozwiązania nie znajdziesz w innych grach.
Wiek: 5+
Liczba graczy: 2-4

3. KLIK KLAK
Gra dla bystrzaków, która rozwija pamięć, refleks i spostrzegawczość. 20 kłódek i 20 kluczy – czy uda Ci się odnaleźć wszystkie pary, zanim zrobią to inni gracze? Zmierz się ze swoimi
przyjaciółmi w ekscytującej rozgrywce i zgarnij laur zwycięstwa.
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-4

4. LITERÓWKA
Gra, w której możecie się zmierzyć z rywalami na wiedzę! To czas, żeby sprawdzić, kto wie więcej o świecie i jest niezłym bystrzakiem. Rzucaj kostkami, losuj litery obowiązujące w tej kolejce i odpowiadaj na pytania z danej kategorii. Jeśli chcesz zdobywać punkty, musisz wymyślać słowa, na które nikt inny nie wpadnie. Będzie ubaw!
Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-6

5. ZACZAROWANA MIKSTURA
Uwarz swój magiczny eliksir! Dodaj róg jednorożca, dwa skrzydła nietoperza, pajęczynę i gotowe! Ale hola, hola. Nie tak prosto zdobyć cenne składniki eliksirów. Musisz najpierw trochę wytężyć szare komórki i zmierzyć się z rywalami w matematycznym pojedynku.
Wiek: 6+
Liczba graczy: 2-4

6. KUKUŁCZE JAJO
W grze wcielamy się w Kukułki, które próbują podrzucić swoje jaja do gniazd przeciwnika. Zadanie nie jest łatwe ponieważ ptaki poruszają się po gałęziach, których położenie może się
zmieniać. Aby wygrać musimy odpowiednio utorować sobie drogę do gniazd przeciwników, a jednocześnie skutecznie zablokować im drogę do sukcesu.
Wiek: 6+
Liczba graczy 2+

Jak wygrać jedną z sześciu nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nasze jury wybierze 6 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je wybraną grą.

Na zgłoszenia czekamy do 23 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie