Wygraj fantastyczne nagrody! Konkurs na pożegnanie wakacji

Wygraj fantastyczne nagrody! Konkurs na pożegnanie wakacji

Czas dwumiesięcznego odpoczynku już za nami, ale to wcale nie znaczy, że już koniec zabawy. Koniec wakacji to nie koniec świata i zdecydowanie nie koniec lata! Dlatego na osłodę pierwszych dni w szkole i przedszkolu mamy dla Was konkurs z fantastycznymi nagrodami od marki Costway.

Costway to jeden z największych importerów oraz producentów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wielu innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplaców takich jak Allegro, Amazon czy Morele.

A już teraz w naszym konkursie wygrać można jedną z trzech wspaniałych nagród, a są to:

Nagroda 1
Elektryczny quad dla dzieci
Dzięki czterem dużym kołom quad jest bardzo stabilny. Szerokie siedzisko dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zwiększa komfort jazdy. Po obu stronach znajdują się podnóżki ułatwiające jazdę.

Nagroda 2
Huśtawka dla dzieci bocianie gniazdo
Wykonana z mocnych i grubych lin oraz wytrzymałych materiałów. Wytrzyma obciążenie do 150 kg. Jest obszerna, dzięki temu każdy może się na niej wygodnie rozsiąść. Długość liny można regulować w zakresie od 100 do 160 cm w zależności od potrzeb. Wszechstronna i uniwersalna konstrukcja huśtawki sprawia, że jest ona łatwa w montażu.

Nagroda 3
Huśtawka dla dzieci kokon
To wspaniałe rozwiązanie, jeśli chcesz spełnić marzenia swojego dziecka i zapewnić mu w pokoju miejsce do zabawy, odpoczynku, a nawet drzemki. Podwieszana huśtawka to wymarzony prezent dla najmłodszych.

Jak zdobyć jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 3 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 5-15 września. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:latozabawki