Wygraj eko kosmetyki dla dziecka

Wygraj eko kosmetyki dla dziecka

Czy lubicie kosmetyki z naturalnych składników? Takie bez syntetycznych dodatków zapachowych, delikatne i przyjazne skórze dziecka? My także je lubimy! Dlatego zapraszamy do udziału w konkursie. Poznajcie bliżej markę MomMe i dołączcie do EKO Rewolucji!

MomMe to polska marka naturalnych kosmetyków przeznaczonych do specjalistycznej pielęgnacji skóry Dziecka już od 1. dnia życia.
MomMe zaprosiło do współpracy lekarzy pediatrów oraz dermatologów i stworzyło produkty, które są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry – także tej alergicznej czy z atopowym zapaleniem skóry.

Do wygrania 5 zestawów kosmetyków fimy MomMe. Każdy z nich składa się z:

  • Łagodny żel 500ml
  • Zimowy krem 50 ml
  • Wygładzający szampon 150ml
  • Ziołowe masełko 150ml

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe. Nasze jury wybierze 5 najciekawszych odpowiedzi, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj !

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie