Wielki konkurs mikołajkowy! Wygraj super zestawy Play-doh!

Wielki konkurs mikołajkowy! Wygraj super zestawy Play-doh!

Biała broda, czerwony płaszcz i czerwona czapka z białym pomponem. Tak to właśnie On –  Święty Mikołaj wkrótce odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci. Tradycyjnie zajrzy do naszych domów już 6 grudnia z prezentami!

A wśród prezentów mogą znaleźć się również zestawy kreatywne z oferty Play-Doh –  dostępne są nie tylko tuby kolorowej ciastoliny, ale także kultowe już zestawy kreatywne, jak na przykład seria Kitchen Creations o tematyce kulinarnej, od lat uwielbiana przez dzieci. A przecież wszyscy wiemy, że zabawa ciastoliną wyzwala ogromną radość, co sprawia, że uczymy się sprawniej i efektywniej.

Chcemy odrobinę pomóc Mikołajowi, dlatego w naszym konkursie wygrać można jedną z 9 wspaniałych nagród! Do zdobycia są:

  • 3 x Play-Doh Mikser
  • 3 x Play-Doh Wielka Fabryka Czekolady
  • 3 x Play-Doh Superkolorowa Kawiarnia

Opis nagród:

Play-Doh Mikser
Play-Doh Mikser to idealna pozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają zabawę w kuchni! Umieść ciastolinę w foremkach i wybierz preferowaną nakładkę na mikser. Teraz wystarczy nacisnąć wajchę i voila! Mikser wejdzie w ruch, obracając się i nadając twoim wyrobom kształtów! Pora udekorować słodkości! Użyj wyciskarki do polew, aby nadać swoim kreacjom nieco puszystości. To jednak nie wszystko, mikser pokryty został mini stempelkami, dzięki którym przygotujesz liczne smakowite ozdoby dla swoich wypieków.

Play-Doh Wielka Fabryka Czekolady
Szalonych cukierków jest w bród, w cukierni Play-Doh je schrup! Ta fabryka ciastolinowych słodyczy to uczta dla wyobraźni. Dzieci mogą tworzyć własne śmieszne żelki, sztuczne batoniki i czekoladowe babeczki. Nałóż ciastoliny Play-Doh do maszynki do cukierków od góry, zakręć korbką i patrz, jak wysypują się szalone, kolorowe ciastolinowe cukierki. Zbierz swoje dzieła do kubełków, by pochwalić się nimi przed przyjaciółmi. Zestaw zawiera 5 tub nietoksycznej ciastoliny Play-Doh!

Play-Doh Superkolorowa Kawiarnia
Z tym wspaniałym zestawem dzieci mogą wyobrażać sobie, że znajdują się w prawdziwej kawiarni! Mnóstwo kubeczków i kolorów ciastoliny Play-Doh do robienia frappe, gorących napojów i wiele, wiele więcej. Możesz też spakować swoje wyroby do specjalnego opakowania na wynos! Zestaw zawiera mnóstwo różnych wycinarek i foremek do tworzenia i dekorowania pączków, ciasteczek, muffinów i innych słodkości z ciastoliny Play-Doh. Pochwal się nimi w gablocie! Dodaj udawaną bitą śmietanę i inne dodatki, aby stworzyć własne autorskie wyroby!

Wielki konkurs mikołajkowy! Wygraj super zestawy Play-doh!

Jak zdobyć  jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 9 najciekawszych, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie