Widokówka z Krakowa – konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Wyrusz w podróż do historycznego Krakowa

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na najciekawszą widokówkę z Krakowa. Prace powinny nawiązywać do najpiękniejszych zakątków i postaci związanych z miastem (legendarnych, historycznych, współczesnych). Najlepsze i najbardziej oryginalne prace zostaną wydrukowane i pokazane na okolicznościowej wystawie.

Autorskie prace plastyczne w dowolnie wybranej technice należy dostarczyć do 7 listopada 2017 roku osobiście lub pocztą na adres: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana ul. Krupnicza 38 31-123 Kraków Zespół Promocji i Organizacji Imprez z dopiskiem: widokówka z Krakowa.

Uczestnik konkursu może być autorem tylko jednej pracy. Jury konkursu powołane przez organizatora pod przewodnictwem artysty – plastyka dokona wyboru najlepszych prac w 3 kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe kl. I-III, IV-VI oraz kl. VII i gimnazja). Werdykt zostanie ogłoszony podczas wielkiego finału, któremu towarzyszyć będzie  wernisaż wystawy nagrodzonych prac.

Dodatkowych informacji udziela mgr Małgorzata Surma, e-mail: msurma@cmjordan.krakow.pl

Prosimy zapoznać się ze szczegółami regulaminu konkursu na stronie www.cmjordan.krakow.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:historiaplastyczne