Weź udział w konkursie filmowym i świętuj Dzień Dziecka z VIVO! Lublin!

Świętuj Dzień Dziecka z VIVO! Lublin

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka VIVO! Lublin przygotowało dla wszystkich  maluchów nietypową niespodziankę – konkurs filmowy. Co należy zrobić, aby zdobyć atrakcyjne nagrody? Wystarczy nagrać video, w którym dzieci zaśpiewają i zatańczą do najnowszej piosenki SuperZings, przy okazji prezentując swoją kolekcję figurek i zabawek z tej serii. Do wspólnej zabawy z centrum handlowym dołączyć można w dniach 25-30 maja.  Więcej informacji o konkursie znajduje się na profilu Facebook VIVO! Lublin pod adresem: www.facebook.com/vivolublin/.

Mimo konieczności trzymania odpowiedniego dystansu społecznego i zakazu zgromadzeń publicznych VIVO! Lublin nie zapomina o swoich najmłodszych klientach w dniu ich święta. W tym roku, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, centrum handlowe przygotowało dla maluchów kreatywny konkurs filmowy. Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Polega on na nagraniu video, w którym maluch śpiewa i tańczy do najnowszej piosenki wykonanej przez maskotki SuperZings, znajdującej się pod linkiem: https://youtu.be/jHXRykluaxU. Podczas zabawy uczestnicy konkursu powinni również zaprezentować własną kolekcję figurek i zabawek z serii SuperZings.

Przygotowane nagranie należy przesłać, w dniach 25-30 maja, w formie linku na wskazany adres e-mail: konkurs.galeriavivolublin@studiomb.pl.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla zwycięzców m.in.: zestawy zabawek Kazzom Lab Battle oraz Hero Monster Roller Truck. Dodatkowo pierwsze 15 osób, które najszybciej zgłosi swoje prace konkursowe otrzyma nagrodę gwarantowaną, czyli zestaw 10 saszetek SuperZings.

Organizowany przez nas Dzień Dziecka odbędzie się tym razem w dość nietypowej formie. W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego i ograniczeniem zgromadzeń społecznych zdecydowaliśmy się na zorganizowanie wirtualnego konkursu filmowego, w którym można wziąć udział nie opuszczając swojego domu. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 12 lat oraz ich rodziców do wzięcia udziału w zaproponowanej przez nas zabawie oraz do przesyłania nagrań. Równocześnie przypominamy o konieczności wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który upoważnia do uczestnictwa w konkursie – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej VIVO! Lublin pod adresem: www.vivo-lublin.pl.

*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckafilmy