Wakacyjny konkurs na legendę

Wakacyjny konkurs na legendę
Celem Konkursu jest popularyzacja legend warmińsko-mazurskich, również tych zapomnianych i mało znanych oraz stworzenie okazji do indywidualnych działań rozbudzających kreatywność Uczestników.

Czekamy na krótkie – do 1500 znaków teksty literackie, a do nich zdjęcia i grafiki, docenimy pomysłowość i oryginalność – mówi Agnieszka Tkaczuk, organizator konkursu. – Konkurs jest jednoetapowy i nie ma ograniczeń wiekowych.

Opowiadanie tekstowe w formacie pliku tekstowego (dokument programu Microsoft Word), zdjęcie lub grafikę wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć/ wysłać na adres siedziby Organizatora (Centrum Spotkań Europejskich Światowid, pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg z dopiskiem Konkurs pn. „LEGENDY WARMII I MAZUR TU I TERAZ”).

Prace będą zamieszczane na stronie Organizatora (www.swiatowid.elblag.pl), portalu eKulturalni.pl oraz fanpage’u Organizatora na Facebooku, a wybrane z nich zostaną zamieszczone na pocztówkach projektowych, w publikacji projektowej i mapie legend warmińsko-mazurskich.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 sierpnia 2016r. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są tu: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/wakacyjny-konkurs-na-legend/.

Konkurs odbywa się w ramach projektu pn. „Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach!” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent