Uśmiechologia. Wygraj książki dla dzieci i rodziców

Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia - premiera wydawnicza

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy chcą podążać drogą wprost do poczucia własnej wartości. Naszym przewodnikiem będzie Michał Zawadka – autor książek z zakresu rozwoju społecznego i osobistego dzieci i młodzieży. Najnowsza seria – „Uśmiechologia” ma dwie odsłony.

Jedną z nich jest Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia – stworzona z myślą o dzieciach, a drugą Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców, czyli pozycja skierowana do ich dorosłych opiekunów.

Na zwycięzców naszego konkursu czeka 10 kompletów Uśmiechologii (książka dla dziecka+książka dla opiekuna).

1. Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia dla dzieci jest połączeniem książki i zeszytu ćwiczeń. To ponad 100 stron aktywnych zadań w formie pytań, tabeli, sekcji do uzupełnienia, wykreślanek i rebusów. Stworzonych po to by poprzez zabawę, a także pracę – mogły zrozumieć i zaakceptować swoje myśli.

2. Aby prawidłowo się rozwijać dzieci potrzebują wsparcia i zrozumienia swoich opiekunów, dlatego też młodzieżowej Uśmiechologii towarzyszy Wartościownik dla rodziców czyli gotowe narzędzie do poszerzania swoich kompetencji i wspierania młodego człowieka w codziennym rozwoju.  To swoisty podręcznik samooceny, blisko 180 stron wartości merytorycznych i narzędzi dla rodziców, nauczycieli i mentorów młodych ludzi.

Więcej o nagrodach TUTAJ.

Premierze serii towarzyszy akcja społeczno-edukacyjna: Uśmiechologia. Poczuj własną wartość.

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nasze jury wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je zestawem książek.

Na zgłoszenia czekamy do 2 lipca. Zapraszamy do zabawy!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie