Tato, chodź do zdjęcia! Konkurs fotograficzny z VOX

Tato, chodź do zdjęcia! Konkurs fotograficzny z VOX

Czerwiec to miesiąc dzieci i… ojców! 23 czerwca przypada święto wszystkich tatusiów. To znakomity czas, by zorganizować wielki konkurs fotograficzny wszystkich dzieciaków i ich tatów! Do wygrania zestaw mebli VOX dla Twojego dziecka oraz vouchery do wykorzystania w sklepie!

Pokażcie nam swoje rodziny! Przysyłajcie zdjęcia dzieci z tatusiami i wygrywajcie nagrody! Jury będzie brało pod uwagę pomysłowość, walory artystyczne fotografii, ale przede wszystkim idee zdjęć i… wesołe iskierki w oczach ich bohaterów:)

Wspólnie możecie wygrać wyposażenie pokoju dziecinnego!

Dla autorów najciekawszych, najśmieszniejszych czy najodważniejszych zdjęć przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. 

To ufundowane przez firmę VOX mulitłóżko Nest z trzema kontenerkami (z pojemnikiem, z drążkiem i biurkiem), dużą szafą cargo i materacem, o wartości ponad 7 tysięcy złotych!

Kolekcja Nest to meble takie jak Ty! 

nest łóżko vox naroda w konkursie fotograficznymMały człowiek potrzebuje swojego prywatnego miejsca, które należy tylko do niego i zmienia się wraz z nim. Multiłóżko Nest otoczy ciepłem energicznego szkraba, nadąży za falą pierwszych szkolnych obowiązków, a po kilku latach stanie się towarzyszem rezolutnego nastolatka.

Odwiedź stronę kolekcji TUTAJ.

Ale to nie wszystko…

Dla kolejnych pięciu zwycięzców firma VOX ufundowała vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w salonie VOX lub na stronie internetowej.

Warto dołączyć do naszej konkursowej zabawy!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy przesłać zdjęcie dzieci z tatą za pomocą formularza do MiastaDzieci.pl (przycisk „Prześlij”).

Zdjęcie nie powinno przekraczać 1 MB.

Na zdjęcie czekamy od 22 czerwca do 10 lipca 2017 r.

UWAGA! Ze względu na prośby osób przebywających na urlopach i wakacjach postanowiliśmy przedłużyć możliwość zgłaszania zdjęć o 7 dni. Zdjęcia można przesyłać do 17 lipca 2017 roku. Zwycięzców powiadomimy o wygranej do 26 lipca. 

Powodzenia!

[fv id=”9″]

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie