Słuchowisko z bajki Twojego dziecka!

Słuchowisko z bajki Twojego dziecka!

Wystartował konkurs na bajkę! Kto może w nim spróbować swoich sił? Dzieci od 3-14 lat (bajki dzieci, które jeszcze nie potrafią pisać, dyktowane są przez autorów rodzicom).

Złóż dziecku kilka kartek i zrób książeczkę. Zachęć córkę lub syna do tego by napisał/a bajkę o swoich zwierzakach lub o zwierzaku sąsiadów, babci, cioci… Nie zapomnijcie o ilustracjach! (powstanie wersja filmowa)
Nagrodą jest stworzenie z bajki słuchowiska, które przeczytają zawodowi aktorzy z Teatru Pinokio – Hanna Matusiak i Piotr Henryk Osak. Całość zostanie zmontowana i udźwiękowiona przez Martę Tygrys Pokorską-Jurek.

Potrzebna inspiracja? Proszę bardzo. Dzięki grantowi z Łódzkiego Centrum Wydarzeń i doskonałej interpretacji wokalnej aktorów Teatru Pinokio, powstała trylogia bajek o psie Alfredzie i kocie Maurycym na podstawie opowiadań Marty Pokorskiej-Jurek. Można ich posłuchać na spotify (podcast: mama tygrys) oraz obejrzeć na youtubie (linki poniżej). Wszystko to w ramach projektu „Garść figli i psot – pies Alfred i Maurycy kot”.

Zdjęcia książeczek, ilustracji oraz treść należy wysłać na mail: na karmazynowa@gmail.com . Nazwisko dziecka nie jest konieczne. Wystarczy imię, pierwsza litera nazwiska oraz wiek + kontakt do rodzica np. (Adaś B., 5 lat, mama Klaudia Szifer tel. 500 000 000 / klaudias@mail.pl).

Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia.

Przebieg:
11 sierpnia udostępnimy post z kolażem prac. Zdjęcie z książeczką, która zdobędzie najwięcej polubień zostanie przerobiona na słuchowisko. Start głosowania.
13 sierpnia 2020 o godzinie 19:00 kończymy głosowanie i wkrótce ogłaszamy wyniki.
26 sierpnia 2020 (środa) o godz. 12:00 PREMIERA odcinka z opowiadania Twojego dziecka.

Konkurs skierowany do dzieci od 3 do 14 lat.

regulamin i więcej informacji na:
https://www.mamatygrys.com/post/konkurs-dla-dzieci-nagroda-s%C5%82uchowisko-na-podstawie-bajki-napisanej-przez-laureata
www.facebook.com/mamatygrys
www.mamatygrys.com

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie