Pomysł na letnią wycieczkę. Wygraj zaproszenia do Parku Rozrywki Sady Klemensa!

Wygraj zaproszenia do Parku Rozrywki Sady Klemensa

Wakacyjne wyjazdy i wycieczki wciąż przed nami, może skorzystacie z pomysłu wyprawy do Parku Rozrywki Sady Klemensa? 

Sady Klemensa położone są mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Łodzią, a dokładnie w Podskarbicach Szlacheckich. Jadąc tam będziecie mijali mnóstwo sadów owocowych, pól truskawek, porzeczek, aronii, borówek. A na miejscu na dzieci czeka mnóstwo naturalnych atrakcji: ogromna piaskownica, labirynt, tor przeszkód, park linowy, mini baseniki i wiele więcej, z kolei rodzice skorzystają ze strefy relaksu, z przeogromną ilością leżaków, hamaków i miejsc zacienionych zapraszając do wspólnego, rodzinnego piknikowania.

Wygraj zaproszenia do Parku Rozrywki Sady Klemensa

 

Tak piszą o sobie Twórcy Parku: „Jesteśmy Rodzinnym Parkiem Rozrywki i Wypoczynku innym niż wszystkie. Parki rozrywki powstają przede wszystkim po to, aby dostarczać rodzinom dobrej zabawy i emocji. Sady też spełniają tę funkcję, ale dodatkowo nasz Park uczy odwiedzające nas dzieci oraz ich rodziców, jak ważną rolę odgrywa przyroda. Dobra zabawa to podstawa, ale dobra zabawa połączona z mądrą edukacją i wartościowymi ideami to coś, co lubimy najbardziej”.

Wygraj zaproszenia do Parku Rozrywki Sady Klemensa

Chyba już nie macie wątpliwości, że warto odwiedzić Sady Klemensa? Zatem zapraszamy do udziału w konkursie – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

  • 1 voucher rodzinny 2+2
  • 1 voucher 1+1
  • 1 voucher na bilet ulgowy

Jak zdobyć  voucher?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 3 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 1 sierpnia. Zapraszamy do zabawy!

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:owoceparki rozrywki