Opisz ukochanego pluszaka, wygraj pięknie ilustrowaną książkę

Konkurs dla dzieci Dzień Pluszowego Misia

Czy wszystkie dzieci już wiedzą, że 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia? W wielu domach odbędą się zapewne misiowe przyjęcia i przytulankowe uroczystości. Bo przecież każde dziecko ma swoją ukochaną przytulankę!

Opisując ją w kilku zdaniach, macie szansę wygrać niesamowitą, pełną niepowtarzalnych ilustracji, jeszcze ciepłą nowość  wydawniczą od Kapitana Nauki. 

Książka obrazkowa Na tropie angielskich słówek to dwanaście bogato ilustrowanych rozkładówek, które zabierają młodych odkrywców w podróż po rzeczywistych i całkiem zmyślonych światach. Wyprawa pirackim okrętem, nocne poszukiwanie złodzieja, wycieczka do zoo czy na planetę dziwolągów – w takich miejscach nie może być nudno. Szukanie szczegółów, ukrytych postaci i wymyślanie historii inspirowanych ilustracjami to zabawa na wiele godzin oraz doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji.

Wyjątkowe rysunki do książki wykonało jedenastu polskich ilustratorów, a każdą planszę cechuje niepowtarzalny styl i charakter.

Konkurs dla dzieci na Dzień Pluszowego Misia

Tematy rozkładówek są zróżnicowane pod względem szczegółowości i będą odpowiednie zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym. Trwała i atrakcyjna forma wydania (duży format, gruby karton) sprawiają, że książka może być wartościowym prezentem dla każdego małego tropiciela.

W konkursie Miasta Dzieci i Wydawnictwa Edgard czeka aż 8 takich prezentów! 

Możecie wygrać jedną z nich, opisując nam ukochaną przytulankę – jej wygląd, jej znaczenie, a może jakieś wyjątkowe wydarzenie z jej udziałem. Wspólnie świętujmy Dzień Pluszowego Misia!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie