Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży Motyla Noga

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży Motyla Noga

MOTYLA NOGA to hasło tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, którego tematem są wszystkie motyle, dzienne i nocne. Magiczne owady, które bywają inspiracją dla wielu artystów, poetów, muzyków i wynalazców, ze względu na swoje budzące zachwyt kolory i fascynujący cykl życiowy, przeobrażające się z niezbyt atrakcyjnej gąsienicy w bajecznego motyla. Zapraszamy do twórczej oraz kreatywnej interpretacji tematu! Niech każdy z Was poczuje w brzuchu motyle ekscytacji!!

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży 6-15 LAT + osób niepełnosprawnych do 18 lat. Nagrody przyznawane będą w czterech kategoriach: dzieci w wieku 6 -7 lat, 8-11 lat, 12-15 lat oraz dzieci i młodzież z niepełnosprawnością do 18 lat. Czekamy na prace nie tylko z zakresu malarstwa, grafiki i rysunku, ale również z rzeźby, płaskorzeźby, kolażu, witrażu i innych technik własnych.

Kluczowym punktem finału konkursu będzie wernisaż wystawy, który rozpocznie się 5.03.2021 o godz.13.00 w Centrum Kultury Agora. Na wystawie zostaną przedstawione najciekawsze prace z całej Polski, natomiast wręczanie nagród laureatom poprzedzą warsztaty graficzne, podczas których dzieci i młodzież będą mogli wykonać metodą sitodruku torbę z motywem motyla.

NA WASZE PRACE CZEKAMY DO 19 LUTEGO!

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia i regulamin na www.ckagora.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15