Ogólnopolski konkurs na napisanie bajki dla dzieci Zostań Bajkowym Bohaterem II

Konkurs na bajkę dla dzieci

Konkurs na napisanie bajki dla dzieci „Zostań Bajkowym Bohaterem II” jest pierwszym etapem akcji charytatywnej mającej na celu wsparcie fundacji niosących pomoc chorym dzieciom.

Na autorów najlepszych bajek czekają atrakcyjne nagrody! Przede wszystkim 15 bajek zostanie oficjalnie wydanych w specjalnym e-booku, który zostanie przekazany fundacjom. Dodatkowo dla 5 autorów najlepszych bajek Organizator przewiduje nagrodę pieniężną w wysokości 200zł, natomiast kolejne 10 osób otrzyma karty prezentowe do księgarni Matras.

Udział w konkursie może wziąć każdy – wystarczy napisać bajkę dla dzieci (maksymalna długość utworu to 8000 znaków) i przesłać ją na adres: konkurs@eactive.pl do 31.10.2016 r. Przykładowe kryteria oceny bajki będą dotyczyły przede wszystkim pomysłu, poprawności, a także wyrazistego morału pracy. Wystarczy zatem zaufać własnej wyobraźni i stworzyć ciekawą historię, która poruszy serca dzieci!

Konkurs jest kontynuacją akcji sprzed 2 lat, gdzie z nadesłanych bajek powstała niepowtarzalna książka dla najmłodszych czytelników. Inicjatywa cieszyła się dużą popularnością i pozytywnym odbiorem wśród uczestników i środowisk pomocowych.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie: https://www.eactive.plZgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie