Odkrywam świat. Konkurs fotograficzny na Dzień Dziecka!

odkrywam swiat konkurs fotograficzny na Dzień Dziecka

Dziecięca ciekawość i dociekliwość to naturalny sposób czerpania wiedzy o tym, co dzieje się wokół. Maluchy i starszaki potrafią zainteresować się każdym drobiazgiem – sprawdzać, prowadzić badania, eksperymentować, dopytywać. I takie chwile pragniemy zatrzymać, dzięki konkursowi przygotowanemu z okazji Dnia Dziecka.

Pokaż badacza w akcji lub zaprezentuj wynik jego twórczej zabawy!

Zachwyt nad kwiatkiem czy wodą w kałuży, porysowana ściana pokoju, namiot zbudowany z koców i krzeseł, a może skupienie przy składaniu modelu samolotu? Rodzice każdego dnia widzą takie sceny. Teraz uchwyćcie je na zdjęciu i powalczcie o wspaniałe nagrody!

W konkursie czekają nagrody ufundowane przez firmę St. Majewski

Kolorowe, modne i bardzo wygodne plecaki brandowane logo ST.RIGHT doskonale sprawdzą się w szkole, na wycieczkach, zakupach i rodzinnych wypadach za miasto. Plecaki wykonane są z wodoodpornego materiału oraz wyposażone m.in. w praktyczne organizery, przegrody, kieszenie termiczne, odblaskowe elementy, wyjście na słuchawki oraz zawieszki na klucze.

W konkursie przewidziano aż 13 nagród!

Dziesięcioro zwycięzców otrzyma plecaki marki St.Right. Do kolejnych trzech osób powędrują  zestawy upominkowe Bambino, niezastąpione w pracy każdego ucznia i przedszkolaka.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zarejestrować się w portalu MIASTO DZIECI jako odbiorcy newslettera (jeśli nie jest się jeszcze zarejestrowanym) i przesłać zdjęcie małego odkrywcy lub przedmiotu jego „badań” za pomocą formularza do MiastaDzieci.pl (zakładka „Prześlij”).

  • Zdjęcie nie powinno przekraczać 1 MB.
  • Jury będzie brało pod uwagę pomysłowość, walory artystyczne fotografii, ale przede wszystkim idee zdjęć i… wesołe iskierki w oczach ich bohaterów:)

Na zdjęcie czekamy od 25 maja do 12 czerwca 2017.

Powodzenia!

[fv id=”8″]

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:fotografiazabawa