Oddychaj jak miś – wygraj książkę z zabawami ćwiczącymi uważność

Konkurs dla dzieci z książkami oddychaj jak miś

Kłopoty z koncentracją, uważnością, rozumieniem własnych emocji to często codzienność naszych dzieci. Przebodźcowanie nowoczesnymi technologiami i coraz mniej kontaktu z naturą to główne przyczyny takiego stanu rzeczy. Czy można temu zaradzić proponując dziecku proste, przystępne zabawy, które można wykonywać i w domu i na wycieczce?  Niezastąpioną pomocą mogą okazać się książki „Oddychaj jak miś”, będące nagrodami w konkursie Miasta Dzieci. 

Książka jest pięknie ilustrowaną receptą i prostą drogą do szybkiej zmiany. Prezentuje zestaw łatwych i przyjemnych ćwiczeń medytacyjnych dla małych i dużych przyjaciół misia, do wykonywania na co dzień i od święta.

Dzięki tym ćwiczeniom dziecko szybko nauczy się, jak kontrolować swoje ciało, oddech i emocje. Będzie zrelaksowane i uśmiechnięte, wesołe podczas zabawy, skupione w czasie lekcji. Aktywności te są również wspaniałą propozycją na wspólne spędzanie czasu. Publikacja ta powstała na podstawie nagrodzonej w świecie płyty CD autorstwa Kiry Willey, która wie absolutnie wszystko o uczeniu jogi dzieci młodszych i trochę starszych.

A co zrobić, żeby wygrać jedną z dziesięciu książek?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas zagadkę dla dzieci o misiach – ukochanych maskotkach albo tych z bajek i książek (zagadki mogą być rymowane, ale nie muszą).  Nasze jury wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

KONKURS ZAKOŃCZONY. WYNIKI DOSTĘPNE TUTAJ.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie