Obrazkowy list do Mikołaja – konkurs plastyczny

Konkurs obrazkowy list do Mikołaja kredki Bambino konkursy dla dzieci

Drogie dzieci, czy już wiecie co chciałybyście otrzymać w prezencie pod choinkę? Czy listy do Św. Mikołaja są już gotowe? Narysujcie o czym marzycie, o co prosicie Św. Mikołaja i przyślijcie te obrazki do nas! Rysujcie, malujcie, wyklejajcie… Czekają nagrody, które pomogą Wam rysować jeszcze więcej! Pięknie zapakowane kredki Bambino oraz wesoły kubek sprawią, że długie zimowe wieczory nabiorą kolorów.

St.Majewski to polska firma, lider branży artykułów szkolnych. Działa nieprzerwanie od ponad 130 lat i od początku istnienia dokłada starań, by oferowane produkty wyróżniała wysoka jakość, funkcjonalność oraz bogate i wyszukane wzornictwo. Oferuje szeroką gamę artykułów plastycznych, na czele z kultowymi kredkami Bambino, tekstylia szkolne, a także artykuły papiernicze.

Trzy zestawy nagród czekają na zwycięzców, których opiekunowie przyślą zdjęcia prac w formacie jpg na adres konkurs@miastodzieci.pl.

– w tytule wiadomości prosimy podać tytuł konkursu Obrazkowy list do Mikołaja
– w treści prosimy o tytuł pracy, imię autora oraz informację o wieku dziecka
– w treści wiadomości powinno znaleźć się zdanie Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść regulaminu konkursu plastycznego Obrazkowy list do Mikołaja.

Technika pracy jest dowolna. Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę pomysłowość, estetykę wykonania oczywiście w połączeniu z wiekiem dziecka i samodzielność. Nie bez znaczenia będzie też jakość przysłanego zdjęcia.

Na zdjęcia prac czekamy do 13 grudnia włącznie. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo.

Regulamin konkursu plastycznego Obrazkowy list do Mikołaja TUTAJ.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:rysunek