Monopoly – wygraj grę, którą uwielbia każdy! Konkurs świąteczny z dziewięcioma nagrodami!

Wygraj Monopoly

MONOPOLY to kultowa planszówka, w którą zagrało już ponad miliard ludzi w 114 krajach na całym świecie! W ciągu 80 lat powstało ponad 300 licencjonowanych edycji, łącznie z wersją Braille’a stworzoną dla osób niewidomych. Gra wciąż się rozwija i zaraża emocjami kolejne pokolenia fanów. To idealny pomysł na prezent pod choinkę dla całej rodziny.

A w naszym konkursie wygrać można jedną z dziewięciu tych wspaniałych gier, a są to:

3  x MONOPOLY Podróż Dookoła Świata

Wybierz się w ekscytującą podróż dookoła świata i odwiedź ciekawe miejsca! Oznaczaj swoją trasę podróży na suchościeralnej planszy, przybijając pieczątki podczas pobytu w danej lokalizacji. Świat stoi przed Tobą otworem! Gracze poruszają się po planszy, odwiedzają różne miejsca i odbywają wycieczki, aby wygrać. Karty Szansa rejestrują podróże graczy. Im gracze więcej podróżują, tym bardziej wpływają na przebieg gry. W zestawie suchościeralna plansza i urocze pionki z pieczątkami, których gracze używają do oznaczania pól miejsc docelowych. W zestawie: suchościeralna plansza 50 x 50 cm, talia Szansa, talia Kasa Społeczna, talia Kart Własności, 4 pionki z pieczątkami, 2 kostki do gry oraz instrukcja gry.Monopoly_konkurs

3  x Moje Pierwsze MONOPOLY

Moje Pierwsze Monopoly to gra planszowa, która dzięki dwustronnej planszy dorasta razem z dziećmi! Została zaprojektowana jako szybka, ciekawa i ekscytująca rozgrywka dla najmłodszych – już od 4 roku życia! Pierwszy poziom zabawy skupia się na liczeniu, drugi – na czytaniu i prostej matematyce dla starszych dzieci. Każdy zawiera oddzielny zestaw pieniędzy i kart, dostosowanych do umiejętności dzieci. Uproszczone zasady i miejsca na planszy przyjazne maluchom umożliwiają łatwe i przyjemne zapoznanie się ze światem Monopoly!Monopoly_konkurs

3  x MONOPOLY Super Electronic Banking

Kumuluj bogactwo na swojej karcie, aby wygrać! Poruszaj się po planszy, kupując tyle nieruchomości, ile tylko dasz radę, a także pobierając czynsz i premie. Gra kończy się, gdy zostaną zakupione wszystkie nieruchomości. Wygrywa gracz z największą ilością pieniędzy! Gra jest szybka i przyjemna dzięki temu, że wszystkie transakcje odbywają się bezgotówkowo w jednym terminalu.Monopoly_konkursJak zdobyć jedną z tych nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 9 najciekawszych, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 5 – 18 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie