Moja wymarzona trasa wspinaczkowa

Moja wymarzona trasa wspinaczkowa

Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie, narysowanie lub opisanie projektu wymarzonej „trasy wspinaczkowej”. Trasa może być narysowana, zrobiona z patyków, sznurków, nici… lub nawet prawdziwych desek i drzew. W tej kwestii, pozostawiamy dowolność i liczmy na Waszą kreatywność.

Promujmy wszelkie sporty i aktywność fizyczną. Jedną z nich jest „wspinanie”. Można wspinać się po płocie, drzewach, czy skałach, jednak najbezpieczniej jest w miejscach do tego przeznaczonych – jakim są parki wspinaczkowe.

W uprawianiu wszelkich sportów, a we wspinaniu przede wszystkim, najważniejsze jest bezpieczeństwo. W 100 procentach zadbali o nie twórcy Parków Linowych ABlandia. W parkach tych na wszystkich trasach linowych zastosowano bezwypięciowy system asekuracji. Każdy sportowiec jest wpinany do systemu na początku trasy linowej i wypinany dopiero na końcu trasy. Jest to najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowany w parkach linowych na świecie, co jest szczególnie ważne gdy uczestnikami zabawy są dzieci.

W ABlandii znajduje się Strefa JUNIORA, plac zabaw dla dzieci powyżej 3 lat zbudowany w  formie trasy linowej zabezpieczony siatkami asekuracyjnymi.

Na zwycięzców czeka 6 voucherów, każdy umożliwiający wejście na 2 wybrane atrakcje, ufundowanych przez Parki ABlandia. Parki znajdują się w przepięknych miejscowościach turystycznych – w Rytrze i w Krościenku n/Dunajcem. Zwycięzca będzie mógł sobie wybrać lokalizację

Na zdjęciach Waszych prac, czekamy do 10 czerwca 2018 r. pod adresem: m.zacharias@isw.org.pl

Do maila należy, dołączyć imię, nazwisko, adres i telefon (dla kuriera).

Serdecznie zapraszamy! 

ABlandia to największe parki linowe na południu Polski. Oferują mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz tras linowych, mamy tu kule wodne, emocjonujące wahadło, Wieżę Mocy i minigolfa (w Krościenku nad Dunajcem).

Regulamin konkursu na stronie organizatora.

https://www.festiwalbiegowy.pl/strefa-dzieci/moja-wymarzona-trasa-wspinaczkowa-konkurs-dla-dzieci

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:sportowo