Mamo, wygraj zdrowy dla skóry i bezpieczny dla środowiska krem do twarzy!

Wygraj naturalne kosmetyki konkurs dla mam

Wiosna to wyjątkowa pora roku. Przyroda budzi się do życia, a my intensywniej dbamy o zdrowie, urodę i częściej poszukujemy dobrych kosmetyków. Ale co to znaczy „dobrych”? Kosmetyki mają być bezpieczne dla nas i dla środowiska, my mamy być zdrowe i piękne, a to, co kładziemy na ciało ma wspierać, a nie zakłócać naturalne cykle życia naszych komórek.

To oznacza, że – na przykład – zużyta woda wraz z ich resztkami, powinna nadawać się do podlewania roślin. To da się zrobić jeśli do ich produkcji użyje się tylko naturalnych składników, a zamiast dodawania syntetycznych surowców i ulepszaczy, skróci się ich termin przydatności do użycia.

Bogactwo natury nie zna granic. Wystarczy tylko tego nie psuć. 

Wraz z marką Brzask zachęcamy do udziału w konkursie wszystkie panie, które doceniają naturalny skład kosmetyków do ciała. Do wygrania 6 kremów z serii „Krem Pierwszy”, w którego składzie znajdują się:

– owoce rokitnika zwyczajnego ekstrahowane metodą CO2, które chronią skórę, wykazują silne działanie przeciwzapalne i regeneracyjne dla naskórka.
– organiczny ekstrakt CO2 z nasion granatu, który silnie regeneruje skórę, stymuluje jej mechanizmy samonaprawcze, poprawia elastyczność, redukuje zmarszczki i zapobiega starzeniu się skóry.
– wysokogatunkowy kwas hialuronowy. Trzy rodzaje jego cząsteczek, pochodzenia naturalnego docierają głęboko do skóry właściwej i efektywnie zapobiegają degradacji włókien kolagenu. Pobudzają mikrokrążenie krwi w skórze, działają odżywczo.
– witamina C w 100% pochodzenia naturalnego. Jej lipofilowy charakter zwiększa przenikanie do skóry, gdzie rozwija swoje fizjologiczne działanie. Właściwości antyoksydacyjne pomagają chronić komórki skóry i macierz zewnątrzkomórkową.

Jeśli naturalny skład kosmetyków jest dla Ciebie priorytetem, zachęcamy do  udziału w kampanii crowdfundingowej: wspieram.to/brzask.

Jak zdobyć jedną z sześciu nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nasze jury wybierze 6 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je kremem z serii „Krem Pierwszy”.

Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca. Zapraszamy do zabawy!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Matki