Magia Świąt Bożego Narodzenia. Wygraj rodzinną grę o świątecznej wędrówce!

Magia Świąt Bożego Narodzenia. Wygraj rodzinną grę o świątecznej wędrówce!

Czy wiesz, dlaczego na Boże Narodzenie zapala się świece? Dlaczego na święta ubieramy choinkę? Ile kilometrów musieli przejść Maryja i Józef w drodze z Nazaretu do Betlejem?

“Magia Bożego Narodzenia. Rodzinna gra o świątecznej wędrówce” to pięknie wydana planszówka dla całej rodziny, która przybliża uczestnikom tradycje świąteczne i historię wędrówki Maryi i Józefa. Gracze mają okazję dołączyć do Świętych i pomóc im w dotarciu do Betlejem zbierając dary, które po drodze zgubili Trzej Królowie i nieostrożni pasterze. Gra kreatywnie angażuje całą rodzinę. Można w nią grać we dwoje lub drużynowo, także z udziałem najmłodszych dzieci. Na specjalnych kartach do losowania, które znajdują się w grze, uczestnicy odkryją liczne ciekawostki, zagadki i zadania. Gracze łączą się w pary lub drużyny, a następnie starają się odgadnąć słowo lub zwrot, które inscenizuje, rysuje lub opisuje wybrany przedstawiciel. Zespół, który zgadnie jako pierwszy, otrzymuje dar pozostawiony przez Trzech Królów lub pasterzy. Gra ma nieskończenie wiele możliwości, ponieważ gracze sami wybierają konkretne słowo lub zwrot do odgadnięcia. W każdej kolejnej rozgrywce uczestnicy wymyślają ciekawsze słowa i bardziej kreatywne sposoby, jak je przedstawić, narysować i opisać. Planszówka “Magia Bożego Narodzenia. Rodzinna gra o świątecznej wędrówce”, sprawi, że magia świąt oczaruje wszystkich domowników.

Gra jest dostępna w sprzedaży TUTAJ

A już teraz w naszym konkursie wygrać można jedną z czterech gier Magia Świąt Bożego Narodzenia. Rodzinna gra o świątecznej wędrówce!

Jak zdobyć  nagrodę?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 4 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie