Konkursu plastyczny: Świat, nasz WSPÓLNY dom

Konkursu plastyczny: Świat, nasz WSPÓLNY dom

Rozpoczynamy przygotowania do obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej 2022. Nasze tegoroczne działania potrwają od 14 do 18 listopada 20222 i będą się odbywać pod hasłem „Solidarnie ponad granicami!”. W trakcie tegorocznych obchodów naszymi priorytetami będą: Ludzie, Współpraca, Pokój. Pierwszą z naszych propozycji, skierowaną do dzieci i młodzieży, jest ogólnopolski konkurs „Świat, nasz WSPÓLNY dom”. Mogą wziąć w nim udział osoby w wieku 6-15 lat. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu plakatu nawiązującego do hasła „Solidarnie ponad granicami!”. Czas trwania konkursu: 5 października – 7 listopada 2022. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie.

Warunki uczestnictwa:
1. Uczestnikiem konkursu pt. „Świat, nasz WSPÓLNY dom” może być każde dziecko w wieku 6-15 lat.
2. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego, ul. Kościelna 11, 41-200 Sosnowiec.
3. Konkurs organizowany jest w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej 2022, którego tegoroczne hasło brzmi „Solidarnie ponad granicami!”
4. Konkurs rozpoczyna się 5 października 2022 r., a kończy 7 listopada 2022 r.
5. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu pod adresem: www.biblioteka.sosnowiec.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie