Konkurs Zdrowy, rodzinny posiłek. Akademia Zdrowego Łakomczucha

Konkurs Zdrowy, rodzinny posiłek. Akademia Zdrowego Łakomczucha

Celem konkursu „Zdrowy, rodzinny posiłek” jest  propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych całej rodziny. Konkurs przeprowadzony jest w trzech kategoriach: menu dzienne, zbilansowany obiad dla rodziny i słodycze bez cukru. Zgłoszenia do 16 XI 2017 r. , finał konkursu 22 XI 2017 r. w ARTzonie Osrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie.

KATEGORIE KONKURSOWE:

1).  Menu dzienne; aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przykładowe menu dzienne, w którym zgłaszający powinien wypisać przepisy trzech głównych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja);

2).  Zbilansowany obiad dla rodziny: aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na zbilansowany obiad dla rodziny (złożony z trzech części: przystawka, danie główne i deser) wraz z fotografią tego dania;

3). Słodycze bez cukru: aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na smaczny i słodki podwieczorek dla dzieci do 3 roku życia (prosimy o przesłanie przepisu wraz z przygotowaniem, przekąska nie może zawierać cukru, mile widziane zdjęcie gotowego produktu).

Terminy zgłoszeń upływa 16 XI 2017 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy artzona@okn.edu.pl  z dopiskiem w tytule maila KONKURS „Zdrowy, rodzinny posiłek”.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia dostępnego na stronie www.artzona.okn.edu.pl.

Finał konkursu odbędzie się 22 XI (środa), g. 14.30 po ostatnich warsztatach edukacyjnych z cyklu Akademia Zdrowego Łakomczucha.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida,
Górali 4, Kraków
tel. 12 644-38-98
e-mail: artzona@okn.edu.pl

www.artzona.okn.edu.pl

www.facebook.com/ARTzonaOKN

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:odżywianieprzepisy