Konkurs z marką Weleda – wygraj kosmetyki dla mamy i dziecka!

Konkurs z marką Weleda – wygraj kosmetyki dla mamy i dziecka!

Kremy i szampony pełne delikatności nagietka dla dzieci i emulsja z dziką różą oraz żel pod prysznic z leśną nutą dla mam… Pełne natury kosmetyki do pielęgnacji ciała mamy i dziecka można już teraz wygrać w konkursie współorganizowanym z marką Weleda.

To firma farmaceutyczno-kosmetyczna ze 100 letnim doświadczeniem, która postawiła sobie za cel produkcję kosmetyków wspierających naturalne funkcje skóry i organizmu oraz pielęgnujących ciało od stóp do głów. Stąd tak duża dbałość o odpowiedni dobór naturalnych kompozycji. Produkty dla niemowląt i dzieci mogą być stosowane już od 1-szego dnia życia. Ich receptury powstają w wyniku współpracy z położnymi.

W konkursie czeka 5 zestawów nagród. Każdy z nich składa się z: 

  •  Calendula Ochronny krem na niepogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim dla dzieci 30 ml – skuteczna ochrona przed złą pogodą. Niezawierająca wody formuła nawilża, łagodzi i tworzy barierę ochronną przeciw czynnikom zewnętrznym.
  • Calendula Szampon & płyn do mycia ciała z nagietkiem lekarskim dla dzieci 50 ml – łagodny płyn do kąpieli i pod prysznic. Delikatnie myje skórę i włosy dziecka.
  •  Emulsja do ciała z dziką różą 200 ml – Lekka kwiatowa emulsja, przywracająca miękkość skórze normalnej i suchej.
  •  Harmony Aroma shower płyn pod prysznic 200 ml – żel pod prysznic o leśnej nucie.

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe. Nasze jury wybierze 5 najciekawszych odpowiedzi, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie