Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-Doh na Dzień Dziecka!

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-Doh na Dzień Dziecka!

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-doh na Dzień Dziecka!
Play-Doh to ciastolina, która od ponad 65 lat cieszy się zaufaniem rodziców i pomaga rozwijać wyobraźnię dzieci na całym świecie. Różne kolory ciastoliny inspirują do tworzenia niezwykłych rzeczy. Korzystając z zestawów, takich jak Dentysta czy Weterynarz, możemy nawiązywać do konkretnych sytuacji życiowych. Dlatego też zestawy Play-Doh będą idealnym prezentem z okazji Dnia Dziecka – tym bardziej, że możecie je wygrać w naszym nowym konkursie!

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 osób, do których trafią atrakcyjne nagrody – jeden z zestawów Play-Doh! Do rozdania mamy następujące zestawy:

  • PLAY-DOH WIZYTA U WETERYNARZA
  • PLAY-DOH DENTYSTA
  • PLAY-DOH STARTERS PIKNIK I NAUKA KSZTAŁTÓW
  • PLAY-DOH STARTERS ŻABA I NAUKA KOLORÓW
  • zestaw 20 kolorowych tub PLAY-DOH.

Opis nagród:

PLAY-DOH WIZYTA U WETERYNARZA

Czas na badania kontrolne tego szczeniaczka – mali weterynarze z chęcią zaopiekują się pieskiem! Sprawdź, jak możesz się z nim bawić – spraw, by piesek wystawił język do badania, pielęgnuj i ułóż jego sierść na trzy różne sposoby. W zestawie znajduje się uroczy transporter z miejscem do przechowywania – możesz umieścić w nim szczeniaczka, a potem wyjąć go, kiedy tylko chcesz! W transporterze z łatwością przechowasz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak nożyczki czy stetoskop – jest ich całe mnóstwo! Play-Doh Wizyta u Weterynarza to doskonały zestaw na prezent – jest tak wiele możliwości kreatywnej zabawy, gdy dzieciaki przeistaczają się w małych weterynarzy!

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-doh na Dzień Dziecka!

PLAY-DOH DENTYSTA

Baw się w dentystę i twórz wspaniałe uśmiechy! Otwórz buzię i powiedz „aaa!”. Lusterkiem sprawdź wszystkie zęby. Ubytki wypełnij wyciskarką w kształcie strzykawki, użyj wiertła, załóż aparat ortodontyczny z kolorowymi elementami. Nie zapomnij też o codziennej higienie – ucz się dobrych nawyków – wyszczotkuj zęby, używając szczoteczki z pastą i nici dentystycznej.

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-doh na Dzień Dziecka!

PLAY-DOH STARTERS PIKNIK I NAUKA KSZTAŁTÓW

Z zestawem Play-Doh można wybrać się na piknik niezależnie od pogody! Znajduje się w nim aż 12 podstawowych akcesoriów, 6 tub ciastoliny oraz zabawkowy kosz piknikowy, który jednocześnie służy do przechowywania wszystkich elementów. Podczas zabawy dziecko ma okazję uczyć się kształtów, rozwijać wyobraźnię i tworzyć zabawne historie, przygotowując kanapki i przekąski Play-Doh. Ciastolinowe kreacje można ułożyć na dołączonej do zestawu dwustronnej macie w formie koca piknikowego, który po odwróceniu staje się planszą, pozwalającą poćwiczyć umiejętności i układać kształty w określonych sekwencjach!

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-doh na Dzień Dziecka!

PLAY-DOH STARTERS ŻABA I NAUKA KOLORÓW

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Play-Doh Żaba i Nauka Kolorów to idealny wstęp do kreatywnej zabawy! Dzieci mogą sprawić, by żabie wyrósł dłuuugi, zabawny język, a potem stworzyć ciastolinowe owady, wykorzystując foremki ukryte pod spodem. Oprócz tego zestaw pozwala ulepić lilie wodne i motyle przy użyciu wycinarek i 4 kolorów ciastoliny. Dodatkowo maluch może również bawić się w dopasowywanie i sortowanie, przyporządkowując owady do kolorów widocznych na macie.

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-doh na Dzień Dziecka!

 PLAY-DOH ZESTAW 20 KOLOROWYCH TUB

Duża paka 20 tub Play-Doh to nieskończone źródło kreatywnej zabawy! Małe rączki mogą skręcać, toczyć i formować kolorową ciastolinę w najbardziej niesamowite kształty, a potem rozgnieść je i zacząć wszystko od nowa. Idealny do wspólnych zabaw w domu i nie tylko.

Konkurs! Wygraj nagrodę od Play-doh na Dzień Dziecka!

Te i wiele więcej zestawów dostępnych jest TUTAJ

Jak zdobyć  jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową.  Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 osób, do których trafi jeden z losowo wybranych zestawów Play-Doh!

Na zgłoszenia czekamy do 26 maja. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie