Konkurs wiosenny! Wygraj nagrodę od Play-doh!

Konkurs wiosenny! Wygraj nagrodę od Play-doh!

Zestawy kreatywne z oferty Play-Doh od lat cieszą się wielką popularnością, bowiem  zabawa ciastoliną wyzwala ogromną radość i sprawia, że dzieci uczą się przyjemniej i efektywniej. Dostępne są nie tylko tuby kolorowej ciastoliny, ale także uwielbiany przez dzieci Dentysta czy też zestaw Z wizytą u weterynarza. 

Teraz w naszym konkursie wygrać można właśnie wspomniane wspaniałe zestawy! Do rozdania mamy:

  • 3x zestaw Wizyta u Weterynarza
  • 3x zestaw Dentysta
  • 3x zestaw 20 kolorowych tub PLAY-DOH.

Opis nagród:

PLAY-DOH WIZYTA U WETERYNARZA

Czas na badania kontrolne tego szczeniaczka – mali weterynarze z chęcią zaopiekują się pieskiem! Sprawdź, jak możesz się z nim bawić – spraw, by piesek wystawił język do badania, pielęgnuj i ułóż jego sierść na trzy różne sposoby. W zestawie znajduje się uroczy transporter z miejscem do przechowywania – możesz umieścić w nim szczeniaczka, a potem wyjąć go, kiedy tylko chcesz! W transporterze z łatwością przechowasz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak nożyczki czy stetoskop – jest ich całe mnóstwo! Play-Doh Wizyta u Weterynarza to doskonały zestaw na prezent – jest tak wiele możliwości kreatywnej zabawy, gdy dzieciaki przeistaczają się w małych weterynarzy!

Konkurs wiosenny! Wygraj nagrodę od Play-doh!PLAY-DOH DENTYSTA

Baw się w dentystę i twórz wspaniałe uśmiechy! Otwórz buzię i powiedz „aaa!”. Lusterkiem sprawdź wszystkie zęby. Ubytki wypełnij wyciskarką w kształcie strzykawki, użyj wiertła, załóż aparat ortodontyczny z kolorowymi elementami. Nie zapomnij też o codziennej higienie – ucz się dobrych nawyków – wyszczotkuj zęby, używając szczoteczki z pastą i nici dentystycznej.

Konkurs wiosenny! Wygraj nagrodę od Play-doh!

 

PLAY-DOH ZESTAW 20 KOLOROWYCH TUB

Duża paka 20 tub Play-Doh to nieskończone źródło kreatywnej zabawy! Małe rączki mogą skręcać, toczyć i formować kolorową ciastolinę w najbardziej niesamowite kształty, a potem rozgnieść je i zacząć wszystko od nowa. Idealny do wspólnych zabaw w domu i nie tylko.

Konkurs wiosenny! Wygraj nagrodę od Play-doh!

Te i wiele więcej zestawów dostępnych jest tutaj.

Jak zdobyć  jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową.  Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 9 osób, do których trafią atrakcyjne nagrody – jeden z zestawów Play-Doh!

Na zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:wiosnazabawazabawki