Konkurs wiosenny! Wygraj huśtawkę ogrodową dla dziecka!

Konkurs wiosenny! Wygraj huśtawkę ogrodową dla dziecka

Nadeszła wiosna,  czas zatem na zabawy w ogrodzie! A jak uprzyjemnić dzieciom zabawę na powietrzu? Wystarczy wziąć udział w naszym wiosennym konkursie wraz z MAŁPISZON.pl i wygrać fantastyczne nagrody!

W Mieście Dzieci czeka na Was aż 5 nagród ufundowanych przez sklep internetowy MAŁPISZON.plw tym 2 huśtawki ogrodowe!

Nagrody w konkursie:
1. miejsce huśtawka ogrodowa podwójna
2. miejsce huśtawka ogrodowa pojedyncza
3. miejsce bocianie gniazdo
4. miejsce huśtawka z oparciem łańcuchowa
5. miejsce kółka z trapezem

KONKURS ZAKOŃCZONY! 

By wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania!

Która huśtawka ogrodowa MAŁPISZON-a:
1. ma worek bokserski w zestawie?
2. ma domek ze zjeżdżalnią w zestawie?
Podpowiedzi szukaj tutaj:  huśtawka ogrodowa
3. Którą z nagród najbardziej chciałbyś wygrać dla swojego dziecka i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcja@miastodzieci.pl (w tytule maila wpisując: konkurs wiosenny). Na maile czekamy do 27 kwietnia 2019 r.
5 najbardziej trafnych i interesujących odpowiedzi konkursowych zostanie nagrodzonych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu

Huśtawka ogrodowa podwójna to podstawowe wyposażenie ogródka, na którym dorastają dzieci. Huśtawki zawsze były ulubionym elementem placów zabaw dla dzieci każdego wieku. Przy huśtawce podwójnej unikniemy kolejek do huśtania i zadowolimy od razu dwójkę dzieci. Maluszki mogą bezpiecznie huśtać się w huśtawce z oparciem, podczas gdy starszemu dziecku wygodniej jest huśtać się na huśtawce-siedzisku. Ogromną zaletą jest to, że huśtawki można łatwo zdemontować i tymczasowo zastąpić innymi akcesoriami gimnastycznymi, które urozmaicą zabawę: kółka z trapezem, tyrolka, orle gniazdo.

hustawka_ogrodowa hustawka_ogrodowa

Huśtawka ogrodowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Pokrycie z farby proszkowej czyni konstrukcję stalową odporną na działanie warunków atmosferycznych i zabezpiecza przed rdzewieniem. W porównaniu do drewnianych placów zabaw, metalowe place zabaw nie wymagają impregnacji zabezpieczającej je przed gniciem. Również huśtawki mają wzmocnioną odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu w okresie letnim mogą cały czas pozostawać zamontowane. Jakość potwierdzona certyfikatem.

MAŁPISZON.pl – internetowy sklep sportowy dla dzieci pełnych energii i pomysłów. W swojej ofercie ma drabinki gimnastyczne dla domu oraz drabinki i huśtawki ogrodowe, jak również rozmaite akcesoria gimnastyczne.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie