Konkurs świąteczny z mierEdu. Wygraj fantastyczny prezent dla dziecka!

Konkurs świąteczny z mierEdu. Wygraj fantastyczny prezent dla dziecka!

Konkurs świąteczny z mierEdu. Wygraj fantastyczny prezent dla dziecka!
Coraz bliżej Święta, a  u nas rozsypał się worek z prezentami dla Waszych pociech! Co prawda nie spotkaliśmy Św. Mikołaja, lecz zapewne i on takie podarunki, jakie dla Was  tym razem mamy z przyjemnością wręczyłby grzecznym dzieciom. Zapraszamy zatem do kolejnego konkursu, w którym do wygrania wspaniałe edukacyjne zestawy i gry od MierEdu.

mierEdu to marka pochodząca z Melbourne w Australii. Oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę dobrze zaprojektowanych, edukacyjnych zabawek, które pobudzają dziecięce zmysły oraz rozwijają pasję do odkrywania otaczającego świata. Wartościowe zabawki edukacyjne od mierEdu stymulują lepszy rozwój inteligencji wielorakich każdego dziecka, zgodnie z koncepcją przedstawioną przez prof. Gardnera. „Better Kids, Better Planet” – marka bardzo dba o zagadnienia ekologii i zrównoważonej produkcji.

W naszym konkursie wygrać można jedną z pięciu nagród, a są to:

Ten zestaw edukacyjny, wypełniony jest niesamowitymi faktami i ilustracjami dotyczącymi kosmosu. Z pewnością zachwyci młodych miłośników Układu Słonecznego. Pozwoli również na zapoznanie się z angielskim słownictwem związanym z kosmosem. Zestaw zawiera: 89 magnesów, 1 planszę magnetyczną Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, 11 kart z informacjami o planetach w języku angielskim, 1 mini encyklopedię w języku angielskim, przewodnik dla rodziców, wszystko wygodnie spakowane w praktycznym pudełku, które można łatwo przenosić i przechowywać. Ten zestaw to doskonała propozycja dla rozwoju dziecięcej kreatywności oraz pasji do nauki w zgodzie z aktualnymi zainteresowaniami dziecka. Pomaga również w rozwijaniu motoryki małej. Zabawka stworzona z myślą o Teorii Inteligencji Wielorakich prof. Howarda Gardnera. Kształtuje i rozwija inteligencję przyrodniczą.

Ta gra pozwala na naukę poprzez zabawę, w szczególności skupia się na edukacji matematycznej. Pomaga dzieciom zrozumieć koncepcję ułamków na przykładach popularnych potraw, które doskonale znają z życia codziennego, a także uczy podstawowego słownictwa w języku angielskim z zakresu ułamków. Ten zestaw sprawia, że nauka ułamków jest łatwa i intuicyjna, za jego pośrednictwem można zapoznać się z porównywaniem części do całości, zagadnień równorzędności, zrozumieć jak działają ułamki i jak wykonywać podstawowe działania z ich udziałem. Zestaw zawiera: drewnianą deskę magnetyczną, karty magnetyczne x 41, karty x15, plakat, przewodnik dla rodziców. Opakowanie i produkt wykonane są z materiałów eco-friendly. Zabawka stworzona z myślą o Teorii Inteligencji Wielorakich prof. Howarda Gardnera. Kształtuje i rozwija inteligencję logiczno-matematyczną.

Gra edukacyjna została zaprojektowana, aby inspirować, motywować i angażować dzieci do zrozumienia związku między czasem a liczbami. Pomaga im nauczyć się prawidłowo określać czas, odczytywać go zarówno z zegara cyfrowego jak i analogowego. Stanowi fantastyczną możliwość do wprowadzenia zagadnień takich jak: punktualność, planowanie i ustalanie codziennej rutyny, a także uczy podstawowego słownictwa w języku angielskim z zakresu czasu. Zestaw zawiera: zegar w kształcie sowy Omi, kartę określania czasu, wskazówki x 2, korek do montażu wskazówek, magnesy, uchwyt, karty aktywności, plakat, przewodnik dla rodziców. Opakowanie wykonane jest z materiałów eco-friendly. Zabawka stworzona z myślą o Teorii Inteligencji Wielorakich prof. Howarda Gardnera. Kształtuje i rozwija inteligencję logiczno-matematyczną.

Uwolnij kreatywność z tą ogromną kolorowanką. Kolorowanka ma aż 3 metry długości, dzięki czemu gwarantuje wiele godzin kreatywnej zabawy. Nadaje się do wszystkich rodzajów kredek i farb. Kolorowanka jest samoprzylepna, dzięki czemu sprawdzi się podczas kolorowania na stole, na podłodze a nawet po przymocowaniu do ściany. Pozwala na rozwijanie umiejętności w zakresie motoryki małej oraz wyobraźni. Zapakowana w kartonowe opakowanie – idealne do przechowywania. Zabawka stworzona z myślą o Teorii Inteligencji Wielorakich prof. Howarda Gardnera. Kształtuje i rozwija inteligencję wizualną.

Ulubiona gra każdego malucha. Jej kompaktowy design sprawia, że jest łatwa do zabrania ze sobą na wycieczkę lub podróż. Kolorowe, zabawne ilustracje zachęcą dzieci do zabawy i rozwijania swoich umiejętności zapamiętywania oraz koncentracji. Na kartach znajdują się ilustracje z różnymi zawodami. Opakowanie wykonane jest z materiałów eco-friendly. Zabawka stworzona z myślą o Teorii Inteligencji Wielorakich prof. Howarda Gardnera. Kształtuje i rozwija inteligencję wizualną.

Jak zdobyć jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 5 najciekawszych, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 8 -18 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie