Konkurs pełen owocowych tajemnic – wygraj zestaw książek!

konkurs dla dzieci ksiazkowy

Już jest! Najnowsza książka  Anny Ficner-Ogonowskiej, ukochanej pisarki Polek, która wraca z książką dla najmłodszych i poprzez żartobliwe wierszyki zachęca wszystkie dzieci do odkrycia sekretnej mocy owoców. Zapraszamy do przepysznej zabawy!

Owoce mogą być malutkie lub całkiem spore, gładkie lub chropowate, słodziutkie lub kwaśne, tak że aż cierpnie skóra. A każdy kryje w sobie tajemnice i supermoce. Ale zwycięzcy konkursu Miasta Dzieci i Wydawnictwa Znak będą mogli poznać bliżej nie tylko owocowe tajemnice!

Do zwycięzców powędrują komplety dwóch książek:

Sprawki truskawki i inne owocowe sekrety…
Poznacie tajemnicze truskawki i rozmarzone maliny. Dowiecie się, ile kolorów mogą mieć śliwki, a pachnące słońcem marakuje zdradzą Wam, kiedy są najsmaczniejsze.

Wybryki papryki i inne historie o warzywach 
Czyli… rozbrykane historie o warzywach! Dowiedzcie się, w kim podkochują się rzodkiewki. Powygłupiajcie się z pomidorami. Sprawdźcie, ile ziarenek groszku mieści się w jednym strączku.

Jak zdobyć  jeden z pięciu zestawów nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową.  Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 osób, do których trafią nagrody!

Na zgłoszenia czekamy do 23 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:owoce