Pachnący konkurs na Dzień Kobiet! Wygraj kosmetyki do pielęgnacji skóry z dziką różą od firmy Weleda!

konkurs weleda

Co roku 8 marca obchodzimy piękne święto – Dzień Kobiet. Z tej wyjątkowej okazji zapraszamy do udziału w konkursie ze wspaniałymi nagrodami, tym razem dla wszystkich Pań. Drogie Mamy, weźcie udział w naszym konkursie i sprawcie sobie odrobinę przyjemności! Panowie, zdobądźcie pachnący prezent dla swoich dam!

Parę słów o nagrodzie:

Wygładzająca pielęgnacja skóry z dziką różą od Weleda
Od około 30 roku życia skóra potrzebuje wygładzania oraz intensywnego odżywiania, aby zachować młodzieńczą sprężystość. Olejek z nasion dzikiej róży jest idealny dla skóry w tym okresie życia, ponieważ przywraca jej elastyczność, intensywnie ją nawilża, redukuje drobne linie i jednocześnie wzmacnia jej odporność na szkodliwe czynniki środowiska zewnętrznego.
Gama produktów z dzikiej róży jest w 100% certyfikowana i naturalna. W linii pielęgnacyjnej Wild Rose do twarzy i ciała Weleda  stosuje odmianę dzikiej róży rdzawej oraz jej czerwone owoce. Olejek z nasion róży rdzawej to jeden z najbardziej skutecznych olejków wygładzających skórę. Zwłaszcza, kiedy skóra staje się coraz bardziej wymagająca i sucha, właściwości tej gamy z dziką różą zapewniają skuteczną pielęgnację.

W Mieście Dzieci czekają 3 nagrody!

Każdą z nich stanowi następujący zestaw: 7-dniowa kuracja wygładzająca z dziką różą, krem wygładzający na dzień z dziką różą, krem wygładzający pod oczy z dziką różą, miniatura Skin Food, miniatura olejku z arniką oraz torba bawełniana

Weleda6

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe . Pamiętajcie, że wybieramy najciekawsze – naszym zdaniem – odpowiedzi, zatem troszkę kreatywności się przyda!

Nasze jury wybierze 3 najciekawszych odpowiedzi. Do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 6-20 marca. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie